Magda Gessler zrobiła DREDY?! Fani zaniemówili

Magda Gessler zrobiła DREDY?! Fani zaniemówili Źródło: Screen/youtube/tvnpl

"Kuchenne Rewolucje" wciąż zaskakują fanów, podobnie jak ich autorka Magda Gessler. Ostatnio królowa TVN zaprezentowała się fanom w nowej odsłonie. Tym razem fani przecierają oczy ze zdumienia, widząc jej nową fryzurę. Tego jeszcze nie było!

"Kuchenne Rewolucje" odmieniły setki lokali gastronomicznych w Polsce. Ich autorka Magda Gessler również bardzo lubi zmiany. Królowa TVN bardzo chętnie eksperymentuje ze swoim wizerunkiem i chwali się efektami w mediach społecznościowych.

Jej znakiem rozpoznawczym jest burza loków w kolorze blond i wydaje się, że akurat ten element imagu Gessler pozostanie niezmienny. Jednak od czasu do czasu jurorka programu Masterchef lubi również zaprezentować się fanom w innych fryzurach. Niedawno, w czasie swoich egzotycznych wakacji, wyprostowała włosy. To wprawiło jej sympatyków w prawdziwe osłupienie, jednak wiele osób przyznało, że gwiazda wygląda bardzo korzystnie. Po wyprostowanych włosach przyszła jednak pora na prawdziwą rewolucję.

Gwiazda programu Kuchenne Rewolucje eksperymentuje z fryzurą. Ma na głowie dredy?

Ostatnio gwiazda programu "Kuchenne Rewolucje" pochwaliła się zupełnie nową fryzurą. W takiej odsłonie fani jeszcze jej nie widzieli. Jej włosy są w nieładzie, ale - jak sama Magda Gessler przyznaje - jest to artystyczny bałagan. Ulubienica widzów TVN pokazała efekty tej spektakularnej metamorfozy na Instagramie i swoją fotografię opatrzyła wymownym opisem.

- Dredy bałagan na głowie .... zadowolenie .. czuje promienie słońca na twarzy .. dobranoc (pisownia oryginalna, przyp. red.)

Nikt nie spodziewał się, że na głowie Magdy Gessler mogą pojawić się dredy. Najwyraźniej gwiazda postanowiła dokonać rewolucji w innej dziedzinie, niż gastronomia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Magda Gessler w nowej odsłonie. Fani są bardzo zaskoczeni

Na reakcję fanów autorka programu Kuchenne Rewolucje nie musiała długo czekać. Fani byli zaskoczeni jej fryzurą i zaczęli komentować. Zdaniem internautów, włosy Magdy Gessler są odzwierciedleniem jej szalonej natury:

- Co w duszy to na głowie. A niech te włosy szaleją ile się da! - komentował jeden z internautów.

Zdaniem niektórych jest to zmiana na lepsze:

- Tak bardziej mi się podoba. I jak wiele ubyło lat! - pisała jedna z osób w komentarzu pod zaskakującym zdjęciem.

"Dredy" Magdy Gessler to nic innego jak artystyczny nieład na głowie. Ta fryzura jest daleka od klasycznych dredów, jednak - znając zamiłowanie autorki show Kuchenne Rewolucje do zmian - nie można wykluczyć, że gwiazda kiedyś zdecyduje się na taką rewolucję.

Tak wygląda Magda Gessler w nowej odsłonie. To zdjęcie zostało opublikowane na jej oficjalnym profilu na Instagramie:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polski gwiazdor zaśpiewa na pogrzebie Czerwińskiej! Fani pospadali z krzeseł, gdy zobaczyli nazwisko!
  2. Najprzystojniejszy aktor "M jak Miłość" odchodzi z serialu! Dzisiejsza informacja wstrząsnęła fanami
  3. Andrzej Duda spełnił marzenie 7-letniego Kuby chorego na nowotwór
  4. Dominika Tajner śmieje się w twarz Wiśniewskiemu. Mówi o romansie
  5. Daniel Olbrychski odwiedził grób zmarłej żony. Jego widok rozrywa serce

źródło: Instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News