Sytuacja stała się dramatyczna. Gigantyczne problemy w Kuchennych Rewolucjach

Sytuacja stała się dramatyczna. Gigantyczne problemy w Kuchennych Rewolucjach Źródło: TVN Style

"Kuchenne Rewolucje" sprawiły, że sporo szefów restauracji wyszło z gastronomicznego kryzysu. Czy tak samo będzie w przypadku "Zapiecka", restauracji z podlubelskiej Dębówki? Odpowiedź da dzisiejszy odcinek show, z Magdą Gessler rzecz jasna w roli głównej. Nie obędzie się bez ostrych ocen w stronę prowadzącej restaurację.

Czy "Kuchenne Rewolucje" uratują niezbyt dobrze prosperujący lokal "Zapiecek" w Dębówce, tuż przy ruchliwej drodze Lublin-Warszawa? Sytuacja nie wygląda różowo, zwłaszcza z perspektywy szefowej restauracji. Od razu dostrzeże to Magda Gessler, która nie będzie przebierać w słowach.

"Kuchenne rewolucje" zmienią przydrożną karczmę? Dziś sytuacja wygląda dramatycznie

- Pani powinna prowadzić kawiarnię albo taką budkę z zapiekankami - rzuci w stronę prowadzącej lokal pod Lublinem, Magda Gessler.

Co ciekawe, w dzisiejszych "Kuchennych Rewolucjach" szefowa lokalu nie zbierze krytyki za smak potraw. Co będzie powodem ostrej krytyki restauratorki? - uchyla rąbka tajemnicy z odcinka show oficjalny profil programu na Instagramie.

Sprawdziliśmy, co wpływa na obecną sytuację restauracji pod Lublinem. Telemagazyn zapowiada dzisiejszy odcinek, dając zajawkę historii właścicielki zajazdu. Dowiadujemy się, że przez kilka lat pracowała we Włoszech jako kelnerka. Zainspirowana włoską kuchnią, kupiła nieużytkowany budynek przy drodze krajowej Lublin - Warszawa. Do otwarcia własnego biznesu było już bardzo blisko...

Z czasem zmienił się w typową dla górali drewnianą karczmę. W pozycjach menu pojawiły się sprawdzone polskie potrawy. Brakuje jednak "tego czegoś", co nakręciłoby klimat zajazdu, a tym samym grono wpadających z dłuższej trasy klientów chętnych na przekąskę. Swoje robi też mały ruch na drodze - kilka lat temu przeniósł się w znacznej części na ekspresową S17 i obwodnicę miasta...

Do "Zapiecka" nie zaglądają dziś tłumy. Jednak ci klienci, którzy już zdecydują się na wizytę, na jakość potraw nie narzekają. To jeden z nielicznych odcinków, w którym restauratorka nie będzie miała większych pretensji o menu i jakość potraw. Jest jednak coś, co przekłada się na małą liczbę klientów, a tym samym marazm ekipy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Chociaż zespół "Zapiecka" lubi swoją szefową, to zgodnie przyznaje, że brakuje jej stanowczości i samozaparcia. Dlatego wezwano na pomoc Magdę Gessler - zapowiada Telemagazyn.

Czy szefowej "Zapiecka" uda się tchnąć w lokal nową energię? Jakie zmiany zaproponuje jej Magda Gessler i czy paniom uda się dojść do porozumienia. Odpowiedź już w dzisiejszym odcinku "Kuchennych Rewolucji", o godz. 21:30 w TVN.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Małgorzata Kożuchowska NAGO! Zrobiono jej zdjęcie w przymiarzalni 
  2. Agnieszka Fitkau-Perepeczko z partnerem. Jest od niej o 41 lat młodszy! Nie uwierzycie kim jest!
  3. Wielki smutek. Tak wygląda grób Darii Trafankowskiej
  4. Przeżył tragiczną katastrofę samolotu. Nie żyje znany dziennikarz
  5. Wymyślono lepsze i tańsze sposoby na śliczne paznokcie. Hybryda przestaje rządzić?
  6. TVP podało smutne informacje. "Odszedł nasz mistrz"

źródła: Instagram, Telemagazyn

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News