Wstrząsające doniesienia o uczestniczce Kuchennych Rewolucji. Program zniszczył jej życie

Wstrząsające doniesienia o uczestniczce Kuchennych Rewolucji. Program zniszczył jej życie Źródło: Fot. TVN

Kuchenne Rewolucje to program, który ma pomóc upadającym restauracjom. Prowadząca go Magda Gessler to istna kobieta - piorun. Jeśli coś jej się nie podoba, to od razu o tym mówi i nie zawsze są to miłe słowa. Chociaż produkcja TVN-u uratowała już wiele miejsc na kulinarnej mapie Polski, to nie każde z tych miejsc było do uratowania. Boleśnie przekonała się o tym bohaterka jednego z odcinków.

Kuchenne Rewolucje nie zawsze kończą się powodzeniem, o czym doskonale wiedzą wierni fani programu. Jedną ze spektakularnych porażek był odcinek, w którym restauracja "Piekielna kuchnia" przerodziła się w "Nie bo mleczne". Chociaż rewolucja początkowo uważana była za udaną, to po jakimś czasie do sieci zaczęły wypływać szokujące doniesienia.

Chcecie zjeść smacznie? "Omijajcie te miejsce szerokim łukiem!"

Opinie odnośnie jedzenia w knajpie są bardzo sprzeczne. Część osób zachwyca się białą pizzą autorstwa Magdy Gessler, inni radzą, aby omijać te miejsce łukiem tak szerokim, jak tylko jest to możliwe. - Jedliśmy tu około miesiąca po emisji programu. Zupełnie nie rozumiem, skąd ten hate? W knajpce czysto (zerkałem nawet na parapet) - tak mam. Pizza biała wybitna, śmiało może konkurować z rzymskimi pizzeriami na Cornelii czy Tuscolana. Zupa naprawdę oryginalna. Obsługa miła, acz lekko rozkojarzona. Jedynie szkoda, że piękne ozdoby na ścianie przykryte "piekielnym menu". Błagam, jeśli chcecie to oferować to przedstawcie je na identycznych tablicach jak u góry. Będzie bardziej spójne. Powodzenia - brzmiała jedna z wielu opinii na temat lokalu Inne opinie nie były jednak tak przychylne. Znalazły się osoby, które szczerze odradzały jedzenie w tym miejscu. Odrażały nie tylko dania, ale i łazienka. - Totalny syf, który lepiej omijać szerokim lukiem. Jedzenie wstrętne na dodatek dostaliśmy zupełnie co innego niż zamówiliśmy. Łazienka szkoda słów, strach coś dotknąć - napisał ktoś inny. DALSZA CZĘŚĆ TEKSU POD GALERIĄ

Kuchenne rewolucje zniszczyły życie restauratorce? Szokujące doniesienia

Wszystko wskazuje na to, że nadszedł kres rozmyślań nad tym, czy warto wybrać się do wyżej opisanej restauracji. Według informacji do jakich udało się dotrzeć dziennikarzom, knajpa "Nie bo mleczne" została już zamknięta. Wszelkie sprzęty kuchenne zostały wystawione na sprzedaż, a sam lokal widnieje jako miejsce do wynajęcia. Taka sytuacja to prawdziwy dramat dla właścicielki lokalu, która bardzo mocno wierzyła w to, że uda jej się stanąć na nogi. Kobieta uważa, że całą winę za niepowodzenie rewolucji ponosi Magda Gessler. Przed programem restauracja podobno bardzo dobrze prosperowała, a teraz nic z niej nie zostało. I tutaj internauci mieli coś do powiedzenia. - Hahaha, skoro dobrze prosperowała, to po co zgłaszała się do programu? Żenujący brak umiejętności przyznania się do własnego błędu - napisała osoba żywo zainteresowana sprawą. Właścicielka "Nie bo mleczne" przeżyła prawdziwy koszmar. Poza tym, że dorobek jej życia został zaprzepaszczony, to śmieje się z niej cały Internet. Jak się okazuje, rozpoznawalność i telewizja nie zawsze przynoszą pozytywne rezultaty.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wyrodna matka zabiła swoje 1,5 miesięczne niemowle. Powód sprawi, że się popłaczecie
  2. B. prezydent upokorzony jak nigdy! „Niegodny splunięcia wrak”
  3. Ulubiona aktorka Polaków przeszła przez piekło. Problemy psychiczne i finansowe w tle
  4. Cezary Pazura ma zaskakujące marzenie. To wzruszające
  5. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Potrafisz się dobrze zachować?
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News