"Dekolt staruszki". Ohydna reakcja internautów, Gessler ma wielką odwagę, że zamieściła takie zdjęcie

"Dekolt staruszki". Ohydna reakcja internautów, Gessler ma wielką odwagę, że zamieściła takie zdjęcie Źródło: Instagram/Magda Gessler

"Kuchenne rewolucje" zdobyły ogromną popularność ze względu na niezwykłą osobowość Magdy Gessler. Najsłynniejsza restauratorka w Polsce nie ma kompleksów na swoim punkcie, jednak niektórzy zaczęli wypominać jej wiek. Wszystko przez zdjęcie, które pojawiło się ostatnio w mediach społecznościowych.

"Kuchenne rewolucje" z pewnością nie byłyby tak popularne, gdyby nie charyzmatyczna osobowość prowadzącej. Magda Gessler od samego początku jest kojarzona z burzą blond loków oraz kreacjami w jaskrawych kolorach. Jak się jednak okazuje, królowa TVN coraz częściej musi mierzyć się z krytyką na swój temat.

Prowadząca program "Kuchenne rewolucje" nie ma kompleksów na swoim punkcie. Jest świadoma, że w swojej dziedzinie pozostaje niekwestionowanym autorytetem. Przywiązuje również dużą wagę do wizerunku i chętnie publikuje kolejne zdjęcia w mediach społecznościowych. Ostatnio internauci zaczęli wypominać jej wiek i w niewybredny sposób komentować elementy jej stylizacji.

"Buzia gładka jak u niemowlaka, dekolt staruszki" - ohydna reakcja internautów

Ostatnio gwiazda programu "Kuchenne rewolucje" zamieściła na Instagramie zdjęcie z rodzinnego spotkania. Nie spodziewała się jednak, że wywoła ono tak burzliwą dyskusję. Internauci zaczęli w oburzający sposób komentować jej wiek. Jeden z internautów zwrócił szczególną uwagę na jej dekolt.

- Buzia gładka jak u niemowlaka, a dekolt staruszki - czytamy w komentarzu, który oburzył wiele osób.

- Piękna i cudowna to jest Sophia Loren, a Pani Magda jedynie dobrze gotuje i jest głośna. Z pięknością niewiele to ma wspólnego - napisała inna osoba.

- Bardzo nieestetycznie - tak brzmiał inny komentarz.

Wiele osób zarzucało Magdzie Gessler, że za wszelką cenę próbuje zatuszować upływający czas.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazda programu "Kuchenne rewolucje" miała wielką odwagę, że zamieściła tak szczere zdjęcie

Magda Gessler ma bardzo duży dystans do siebie i nie martwi się z powodu upływającego czasu. Gwiazda TVN skończyła 65 lat i nadal czerpie z życia pełnymi garściami. Wiele osób doceniło fakt, że nie zdecydowała się na retusz zdjęcia, ale pokazała się w naturalnej odsłonie.

Znaleźli się również fani, którzy bronili gwiazdy programu "Kuchenne rewolucje" i okazali jej mnóstwo wsparcia po fali negatywnych komentarzy.

- Skóra z wiekiem się marszczy proszę Pani, to tak tylko w ramach przypomnienia. Nie chce straszyć, ale ten efekt zauważy Pani również u siebie, gdy będzie Pani w tym samym wieku - odpowiedziała jedna z internautek. 

- Jak pięknie Pani wygląda! Besos! - czytamy w komentarzu innej osoby, która broniła Magdę Gessler.

Tak wygląda zdjęcie Magdy Gessler, które wywołało falę negatywnych komentarzy. Internauci zwrócili szczególną uwagę na dekolt:

Instagram/Magda Gessler

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co za WSTYD! Pogrzeb Izabeli Skrybant-Dziewiątkowskiej miał być pełen gwiazd! Aż płakać się chce, że przyszła tylko garstka znanych osób. Nie uwierzycie kto się pojawił
  2. Agnieszka Fitkau-Perepeczko z partnerem. Jest od niej o 41 lat młodszy! Nie uwierzycie kim jest!
  3. Ikona światowego kina zmarła przez laty. Gdyby żyła, obchodziłaby swoje 90. urodziny
  4. Zabójca Pawła Adamowicza wciąż nie usłyszał wyroku! Zostanie poddany kolejnej obserwacji psychiatrycznej
  5. Konkubent matki brutalnie skatował Szymona. TVP informuje o tragedii 2-letniego dziecka
  6. Rodzina Joanny Kulig żarliwie się modli. Zostało im już tylko to

źródło: Wirtualna Polska / Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News