To koniec, Magda Gessler znika z telewizji?! "Zwariowałam"

To koniec, Magda Gessler znika z telewizji?! "Zwariowałam" Źródło: TVN

"Kuchenne Rewolucje" są prawdopodobnie jednym z najważniejszych przedsięwzięć w życiu Magdy Gessler. Znana restauratorka zyskała dzięki nim grono bardzo oddanych fanów, którzy teraz są w stanie przyjąć do serca wszystko, czego się dotknie. Tym bardziej szokujące wydają się być doniesienia o tym, że wkrótce jej przygoda z telewizją może się skończyć.

"Kuchenne Rewolucje" były strzałem w dziesiątkę zarówno dla TVN-u, jak i dla samej Magdy Gessler. Wykorzystanie mody na programy kulinarne i bardzo charakterystycznej restauratorki stworzyło wybuchową mieszankę, którą pokochały miliony telewidzów. Niestety ta piękna przygoda niedługo może dobiec końca. Gwiazda wyznała właśnie, że jej działalność telewizyjna stoi pod znakiem zapytania.

"Kuchenne Rewolucje" - Magda Gessler odejdzie z programu?

Magda Gessler przeżyła wiele chwil, które w znacznym stopniu wpłynęły na jej życie. Kiedy w dzieciństwie wiele podróżowała i przenosiła się z miejsca na miejsce ze względu na pracę swojego ojca, zapewne nie przypuszczała, że sama będzie mieć problem ze znalezieniem czasu dla swoich dzieci. Z biegiem lat wiele się nie zmieniło, ponieważ restauratorka nie narzeka na brak zajęć. Poza "Kuchennymi Rewolucjami" regularnie stawia się również na planie "MasterChefa" i "Sexy kuchni Magdy Gessler". Jednak w końcu przyznała, że jest to dla niej za dużo i pora wprowadzić do swojego życia zdecydowane zmiany. - Pół roku temu stwierdziłam, że zwariowałam. Tylko pracuję, zapomniałam całkiem o sobie. Potrzebuje zmiany. Poprzestawiałam sobie tak nagrania „Kuchennych rewolucji", że dwa tygodnie w miesiącu odzyskałam dla siebie. Mam nadzieję, że wszystkim to wyjdzie na dobre. Kontakty z synem i moją córką Larą wiele mnie uczą. Pokory i szacunku dla innych. Chcę mieć czas dla ludzi, których kocham - powiedziała w rozmowie z magazynem VIVA.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Czy fani powinni przygotować się na pożegnanie swojej ulubienicy? Patrząc na decyzję jaką podjęła nie można niczego wykluczyć. Szczególnie, że wraz z galopującym czasem może pojawić się u niej coraz większa chęć oddania się życiu rodzinnemu. Wiele osób twierdzi również, że obecnie jest możliwie najlepsza sytuacja dla Magdy Gessler, aby zakończyć swoją telewizyjną działalność w wielkim stylu. Jest przecież u szczytu swojej kariery i gdyby zdecydowała się na całkowite odejście, to zostawiłaby po sobie bardzo, ale to bardzo dobre wrażenie. Czas pokaże, czy tak się stanie w najbliższej przyszłości. Jednak, znając Magdę Gessler, nie można niczego wykluczać.
ZOBACZ TAKŻE
  1. Koniec króla TVN?! Wojewódzki jeszcze nigdy nie był w takiej sytuacji 
  2. Pamiętacie to słodkie dziecko z Niani? Po latach jest nie do poznania! 
  3. Rysiek z „Klanu” opowiedział o swoim największym życiowym dramacie! Ściska za gardło 
  4. Znaki zodiaku o ognistym temperamencie. Kto ma diabełka za skórą?
Następny artykuł