Widzów "Kuchennych Rewolucji" wbiło w fotele, wściekły kucharz darł się na Gessler: "Zaraz mnie ch*j strzeli"

Widzów "Kuchennych Rewolucji" wbiło w fotele, wściekły kucharz darł się na Gessler: "Zaraz mnie ch*j strzeli" Źródło: Instagram/magdagessler_official

"Kuchenne rewolucje" już dawno nie wywołały takich emocji. Tym razem to nie Magda Gessler zaszokowała widzów, a kucharz z podupadającego lokalu. Jego zachowanie oburzyło widzów.

"Kuchenne rewolucje" słyną z kontrowersyjnych scen, do jakich dochodzi podczas programu. Najczęściej sprawczynią zamieszania jest nieustępliwa i wybuchowa Magda Gessler, która nie toleruje brudu ani mrożonek. Czasem niewiele trzeba, aby wyprowadzić ja  z równowagi. Ostatni odcinek jednak zdominował kucharz, który w ostrych słowach odniósł się do restauratorki. Widzowie są oburzeni.

Kuchenne rewolucje zawitały w pierogarni. Magdę Gessler czekało trudne zadanie

Magda Gessler pojawiła się w Tczewie, gdzie właściciele Pierogarni poprosili ją o profesjonalną pomoc. Zadanie nie było łatwe, ale słynna restauratorka nie chciała się poddawać i postanowiła pomóc podupadającemu lokalowi. Jak zwykle zajęła się remontem, oczyszczaniem atmosfery oraz przygotowywaniem nowego menu.

Niezbędne okazało się wsparcie z zewnątrz. Poproszono o pomoc młodego kucharza, który miał wesprzeć ekipę knajpy w przygotowywaniu przepisów gwiazdy TVN. Jak się okazało, przygotowane przez niego danie nie spełniło oczekiwań prowadzącej. Gdy ta skrytykowała potrawę, mężczyzna nie wytrzymał. Emocje wzięły górę i kucharz postanowił dać upust swoim emocjom w bardzo dobitny sposób.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Zaraz mnie ch*j strzeli - wypalił.

Magda Gessler zachowała jednak zimną krew i mimo agresywnego zachowania mężczyzny postanowiła dokończyć "Kuchenne rewolucje".

Widzowie oburzeni zachowaniem kucharza. Krytykują go w internecie

Fani programu Kuchenne rewolucje przywykli do krzyków, przekleństw i latających talerzy. Takie zachowanie to jednak przywilej Magdy Gessler, którego nie zamierzają tolerować u innych osób. Wulgarna odzywka kucharza sprawiła, że wielu z nich oburzyło się chamstwem mężczyzny.

- Bezczelny, brak szacunku dla autorytetu - stwierdziła fanka.

- Widać było, że kucharz chciał zabłysnąć przed kamerami, chciał zrobić sobie reklamę, szybko się zjawił i szybko zwiał. I te jego mądrości - ocenia druga.

- Przyszedł tam tylko po to, bo chciał się pokazać w tv, ale mu nie wyszło - stwierdziła kolejna.

- Totalny brak wychowania i pokory. Nie wróżę mu kariery z takim nastawienie - oceniła następna.

- Kuchenne rewolucje po to są, żeby się czegoś nauczyć, a nie tylko dostawać pochwały... Widać facet nie umie przełknąć krytyki z godnością - stwierdziła inna.

Kucharz zdecydowanie nie zyskał sympatii widzów. Najwidoczniej zdecydowana postawa i ostre słowa nie wystarczą, aby zostać gwiazdą telewizji.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Córka znanego aktora zmarła w męczarniach na raka jajnika. Osierociła dwójkę dzieci
  2. Jolanta Kwaśniewska w SZOKUJĄCYCH słowach o emeryturze Polaków. "Praca do 80. roku życia lub więcej". Czy ona OSZALAŁA?
  3. Agnieszka ma najgorsze możliwe nazwisko. Gdy musi się przedstawić zalewa ją zimny pot
  4. Duma polskiego aktorstwa dostaje głodową emeryturę. ZUS śmieje mu się w twarz
  5. Kolejny pożar. Znowu w Polsce, dym widać z 30 kilometrów

Źródło: TVN

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News