gessler
Fot. Instagram/Magda Gessler
Mikołaj Pilecki - 21 Grudnia 2018

Gwiazda Polsatu publicznie zaatakowała Magdę Gessler! Tak OSTRO jeszcze nie było

"Kuchenne rewolucje" dały Magdzie Gessler wielką sławę i posłuch w kwestii żywieniowych trendów. Nie wszystkim jednak do gustu przypadają jej wskazówki. Gwiazda Polsatu ostro zaatakowała znaną restauratorkę.

"Kuchenne rewolucje" ukazują się na antenie TVN już od niemal 9 lat. Autorski program restauratorki i osobistości telewizyjnej Magdy Gessler co roku zbiera przed telewizorami miliony głodnych akcji i kulinarnych rad telewidzów. Wizyty gwiazdy w potrzebujących pomocy restauracjach to nie tylko zmiany marketingowe i zawirowania w wystroju wnętrz, ale także konkretne polecenia dotyczące menu, przepisów, sposobu przygotowania konkretnych dań. Magda Gessler nie powstrzymuje się przy tym od wulgaryzmów, za których chwilowy brak została wezwana kiedyś "na dywanik" do kierownictwa TVN, które domagało się show w starym stylu. Nie wszystkie rady podobają się odbiorcom. Jedna z gwiazd Polsatu otwarcie skrytykowała sposób Gessler na przygotowanie wigilijnego karpia.

Dominika Gwit otwarcie krytykuje Magdę Gessler

Dominika Gwit zasłynęła w show-biznesie swoimi niewiarygodnymi metamorfozami. Gwiazda zrzuciła 50 kilogramów, by za kilka miesięcy wrócić do starej wagi. Dziś mówi, że czuje się doskonale w swoim ciele i uwielbia swoje krągłości w rozmiarze XXL. Kilka dni temu w rozmowie z mediami została zapytana o to, co sądzi o przepisie na tradycyjnego wigilijnego karpia, który podała niedawno Magda Gessler. Prowadząca "Kuchennych rewolucji" stwierdziła, że aby ryba smakowała lepiej, należy ją najpierw "przegłodzić".DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
GłówneKrzysztof Jackowski i inni nie mogli już dłużej milczeć. To wydarzy się w 2019 roku, straszne wizjeCzytaj dalej
Gwit stanowczo odpowiedziała, że jej zdaniem żadne zwierze nie zasługuje na cierpienia i pomysły podobne do tych, które ma Magda Gessler są jednoznacznie karygodne.

"Kuchenne rewolucje" 19. sezon

6 grudnia zakończyła się emisja 18. sezonu "Kuchennych rewolucji". Licząca 14 odcinków seria okazała się, tak samo z resztą, jak poprzednie, ogromnym sukcesem. TVN postanowił więc o zainwestowaniu w następną edycję. 19. sezon hitowego programu Magdy Gessler pojawi się na ekranach już w 2019 roku. Premiera odbędzie się najprawdopodobniej wiosną. - Przede wszystkim na prawdzie. Na tym, że sama dużo przeżyłam, popełniałam błędy, do których umiem się przyznać. Poza tym wielokrotnie zostałam oszukana i musiałam zmierzyć się z trudnymi sytuacjami. Będąc żoną Piotra Gesslera, ojca Lary, który jest cudowną, ale raczej spokojną i pacyfistycznie nastawioną do życia osobą, walczyłam o nasz byt - powiedziała o podstawach swojego zawodowego sukcesu w rozmowie z "Vivą!" Gessler.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Dominika Gwit naprawdę to zrobi. Fani martwią się o jej zdrowie
  2. Nie żyje uwielbiana gwiazda Polsatu, TVN, TVP. Grała w Hotelu 52, Drugiej Szansie, Na dobre i na złe i wielu innych
  3. Magda Gessler okłamała miliony Polaków?! Fani przecierają oczy ze zdumienia
  4. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
  5. Ile lat ma Katarzyna Dowbor? Gdy internauci to odkryli, złapali się za głowy
ZAMIANA
Horoskop miłosny na 2019 rokHoroskop miłosny 2019: Jakie uniesienia Cię czekają? Gwiazdy zaskakują!Czytaj dalej
źródło: pudelek.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News