"Kuchenne rewolucje" inne niż wszystkie. Tym razem Magda Gessler znalazła rzecz gorszą niż brud i złe jedzenie, na kolacji wszyscy mieli łzy w oczach

"Kuchenne rewolucje" inne niż wszystkie. Tym razem Magda Gessler znalazła rzecz gorszą niż brud i złe jedzenie, na kolacji wszyscy mieli łzy w oczach Źródło: youtube/tvnpl/

"Kuchenne rewolucje" wywołały łzy nie tylko wśród uczestników programu, ale i widzów zasiadających przed telewizorami. Tym razem Magda zajęła się czymś o wiele gorszym niż niesmaczne jedzenie czy brud w lokalu.

"Kuchenne rewolucje" od kilku dobrych lat cieszą się uznaniem w oczach Polaków. Telewidzowie chętnie zasiadają przed ekranami, by zobaczyć kolejne metamorfozy lokali gastronomicznych i usłyszeć typowe dla Gessler wyrażenia, które szczególnie zapadły fanom programu w pamięć. Każdy z odcinków dostarcza im wiele emocji, zarówno tych pozytywnych, jak i negatywnych, jednak chyba nikt nie spodziewał się, że kolejna rewolucja przebiegnie w taki sposób. 

"Kuchenne rewolucje" inne niż wszystkie. Element gorszy niż jedzenie i brud 

W finałowym odcinku jesiennego sezonu "Kuchennych rewolucji", Magda Gessler udała się do Dusznik-Zdroju na Dolnym Śląsku, gdzie odwiedziła "Karczmę u Sołtysa". Właścicielką lokalu jest 31-letnia Klementyna, która po skończeniu szkoły gastronomicznej i doszkoleniu swoich umiejętności we Włoszech, gdzie poznała Sergia, postanowiła otworzyć własną restaurację. 

Lokal udało jej się otworzyć przy pomocy poznanego Włocha oraz rodziców, i choć początkowo wszystko zapowiadało się naprawdę świetnie, z czasem zaczęło się sypać. Świetnie prosperującą karczmę odwiedzało coraz mniej osób, Sergio opuścił Klementynę, zostawiając ją z 1,8 miliona złotych długu, które od niego pożyczyła, a jej rodzina zaczęła się odwracać. 

Okazało się, że ziemia, na której stanęła karczma, należała nie tylko do 31-latki, ale również do dwóch jej sióstr, które na prośbę rodziców zrzekły się jej, co szybko zaczęło budzić konflikty, aż w końcu doprowadziło do zerwania kontaktu. Gessler odwiedziła karczmę, jednak w pierwszej chwili nawet nie podejrzewała, że niesmaczne jedzenie czy pomieszanie kuchni polskiej z włoską i amerykańską to tylko wierzchołek góry lodowej, a największym problemem okaże się spór rodzinny. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Na kolacji wszyscy mieli łzy w oczach 

Gwiazda TVN-u zaczęła działać. Zmieniła nazwę lokalu na "Karczma Bławatek", gdzie zaczęto serwować przedwojenne dania niemieckie, dopasowała wystrój i co najważniejsze, zajęła się rodzinnym konfliktem. 

Dzisiaj grzeje: 1. Staruszka zapukała do sąsiada i prosiła o obierki z ziemniaków. Gdy poznał jej powód prawie zemdlał

2. Edyta Górniak dostała SMS-a i osunęła się na ziemię. Treść o śmiertelnym wypadku zmroziła gwiazdę

Choć 31-latka od dawna nie rozmawiała ze swoimi siostrami, Gessler postanowiła temu zaradzić i w czasie finalnej kolacji doprowadziła do pojednania. W oczach wszystkich gości pojawiły się łzy wzruszenia, a Magda z pewnością na długo zapamięta tą niezwykłą rewolucję. Po kilku tygodniach ponownie odwiedziła karczmę i z dumą potwierdziła, że zarówno w kuchni, jak i życiu rodzinnym właścicielki, wszystko jest w jak najlepszym porządku. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szybki test "diamentowego palca" pokaże, czy chorujesz na nowotwór. Zrobisz go w 2 minuty, a możesz uratować swoje życie
  2. W zmrożonej bryle ziemi przez 18 tysięcy lat ukryty był pies. Natychmiast oddano go do badań naukowców, niebywałe doniesienia
  3. 4-latka rozpaczliwie chciała obudzić mamę. Niestety nie wstała, teraz wszyscy próbują rozwiązać mroczną tajemnicę
  4. Klasa sama w sobie. Tak Beata Tyszkiewicz zareagowała na słowa szowinisty Żuławskiego o jej biuście  
  5. Już nie tylko wysokie mandaty. Drogówka zabierze ci nawet samochód

Źródło: fakt 

Następny artykuł