Uczestniczka "Kuchennych rewolucji" wyznała całą prawdę, nie tak miało być. Magda Gessler nie będzie zadowolona

Uczestniczka "Kuchennych rewolucji" wyznała całą prawdę, nie tak miało być. Magda Gessler nie będzie zadowolona Źródło: TVN VOD

"Kuchenne rewolucje" nie wszystkim zapewniają sukces. Uczestniczka popularnego programu Magdy Gessler wyznała prawdę, która może zszokować widzów. Nie tego oczekiwała kobieta po wizycie sławnej polskiej restauratorki.

"Kuchenne rewolucje" Magdy Gessler niejednokrotnie już odmieniły losy mniej doświadczonych restauratorów. Jednak nie zawsze pomoc gwiazdy TVN przynosi oczekiwane efekty. Dowodem na to jest relacja uczestniczki ostatniego odcinka programu. Zdaniem kobiety nic się nie zmieniło, obecnie ledwo sobie radzi.

Ostatni odcinek programu "Kuchenne rewolucje" opowiadał o przemianie bistro Smacznego w Baninie pod Gdańskiem. Co prawda, właścicielka lokalu przeszła metamorfozę pomyślnie, jednak w czasach epidemii wirusa SARS-CoV-2 cierpi cała gastronomia. Większość knajp i restauracji jest zamkniętych ze względu na środki ostrożności. W niektórych miejscach funkcjonuje odbiór osobisty lub dostawa do domu. Dotknęło to również właścicielkę bistro.

"Kuchenne rewolucje" tym razem nie pomogły

Chociaż "Kuchenne rewolucje", podczas których bistro Smacznego zmieniło się w restaurację "Lis i kura", wyglądały na kolejny sukces Magdy Gessler, prawda okazała się zupełnie inna. Jak podają dziennikarze Wirtualnej Polski, niedawno skontaktowali się z właścicielką lokalu, która przyznała, że menu ułożone przez gwiazdę TVN nie zostało najlepiej przyjęte przez lokalną społeczność.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W rozmowie telefonicznej z restauratorką, która pojawiła się w ostatnim odcinku programu "Kuchenne rewolucje", dziennikarze Wirtualnej Polski dowiedzieli się także innych rzeczy. Kobieta obecnie pracuje wyłącznie sama, ze względu na epidemię koronawirusa, wydaje jedynie dania na wynos. Pani Zuzia może mówić o ogromnym pechu i zawodzie. Po emisji programu nie przybyło jej gości.

- Nadal mogę liczyć jedynie na zaprzyjaźnionych stałych klientów. Ale pracuję sama, nie wychodzę z pracy od 9 rano do 23 wieczorem. Dzięki temu, oraz dzięki pomocy państwa, mam nadzieję, że uda mi się przetrwać - mówi pani Zuzanna w rozmowie z Wirtualną Polską.

Dzisiaj grzeje: 1. Stało się, 13. emerytura jednak nie dla wszystkich. Wiadomo, kto nie dostanie pieniędzy

2. Ginekolog zdradza najczęstszy błąd swoich pacjentek. Rzadko która kobieta zwraca na niego uwagę

W czasie programu "Kuchenne rewolucje" Magda Gessler, jak zwykle, zmieniła menu w restauracji pani Zuzanny. Gwiazda TVN zdecydowała się wprowadzić kurczaki według autorskiego przepisu, których cena miała wynosić 39 zł. Podczas rozmowy z dziennikarzami Wirtualnej Polski, właścicielka "Lis i kura" miała przyznać, że ze względu na lokalizację oraz typ klientów, nie ma chętnych na to danie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy stanu przedzawałowego. Każdy powinien je znać
  2. Znany polski sportowiec aresztowany. Jeszcze niedawno był ulubieńcem kibiców
  3. Podczas gotowania rosołu powstaje biała piana? Ważny znak, trzeba natychmiast reagować
  4. Niebywałe, policjanci zatańczyli dla dzieci w kwarantannie. Nagranie rozkłada na łopatki
  5. Ważny komunikat 9 największych banków w Polsce przed weekendem. Chodzi o dostęp do kont
  6. Zaczął wbijać igłę w skórkę od banana. Genialny trik, po sekundzie na nagraniu widać powalające efekty

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News