Screen z programu "Kuchenne rewolucje" Player TVN
Irmina Jach - 26 Września 2020

Magda Gessler znów w natarciu, ponownie nie wytrzymała. Prawdziwy chaos, widzowie nie dowierzali

"Kuchenne rewolucje" znów zszokowały telewidzów zgromadzonych przed odbiornikami telewizyjnymi. Magda Gessler nie mogła zlekceważyć niecodziennej sytuacji, do której doszło na planie popularnego programu. Nie wytrzymała, natychmiast przystąpiła do ataku. Na oczach fanów rozegrał się prawdziwy chaos. Trudno uwierzyć.

"Kuchenne rewolucje" są programem, którego celem jest podniesienie jakości usług, a co za tym idzie obrotów, restauracji zlokalizowanych na terenie całej Polski. Tym razem Magda Gessler wybrała się do Cegłowa, niewielkiej miejscowości w powiecie mińskim, by pomóc 36-letniemu Konradowi, właścicielowi kameralnego lokalu gastronomicznego "W podwórku". Restauratorka nie mogła uwierzyć w to, co zobaczyła na miejscu. Mimo że rewolucja przebiegła pomyślnie, to nie ona wzbudziła zainteresowanie fanów.

Wiadomości, zwołanie sztabu kryzysowegoOdbędzie się pilne posiedzenie sztabu kryzysowego, wiemy, czego dotyczy. Fatalne wiadomości dla milionów PolakówCzytaj dalej

"Kuchenne rewolucje" po raz kolejny wprawiły fanów w osłupienie

"Kuchenne rewolucje" rozpoczęły się od przedstawienia bohatera, któremu tym razem miała pomóc Magda Gessler. Pan Konrad jest jednocześnie właścicielem, szefem kuchni, zaopatrzeniowcem, kelnerem, a nawet sprzątaczem w należącej do siebie restauracji. Wraz z żoną i teściową robi wszystko, by dania serwowane gościom przypominały te, które w dzieciństwie serwowała babcia. Restauracja serwuje więc pierogi, kotlety i zupy. Niestety, nie cieszą się one zbyt dużą popularnością, a dzienny utarg oscyluje w granicach 200 złotych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta zapomniała o jednej rzeczyZdezynfekowała ręce, zapomniała o jednej rzeczy. Chwilę później rozległa się eksplozjaCzytaj dalej

Magda Gessler doceniła smak jedzenia, krytykując jednak szablonowe menu. Problemy rozpoczęły się w momencie, w którym prowadząca show "Kuchenne rewolucje" weszła do kuchni i zobaczyła, że w lodówce znajdują się jajka z chowu klatkowego. Kontrowersyjna gwiazda niemal natychmiast przystąpiła do ataku. Bez chwili zawahania zaczęła rzucać jajami w właściciela restauracji. Telewidzowie byli w prawdziwym szoku, mimo że to nie pierwsze zadziwiające zachowanie restauratorki, nie zdawali sobie sprawy, że Magda Gessler posunie się do takiego czegoś. Jej reakcja była odpowiedzią na fakt, że pan Konrad serwuje gościom niezdrowe produkty.

Dzisiaj grzeje:

1. Okropne, co Daniel Martyniuk zarzucał obecnej ukochanej. Wszystko trafiło do sieci

2. TVN pilnie ostrzega. Wszystko zacznie się już za chwilę, zagrożone jest aż 9 województw

3. Były teść syna Zenka Martyniuka przerwał milczenie. Jego wyznanie sprawiło, że wielu zaniemówiło

Prowadząca "Kuchenne rewolucje" nie szczędziła krytyki także młodej żonie właściciela. Gdy zapytała uczestniczkę, czy ta posiada jakiekolwiek marzenia, prócz założenia rodziny i usłyszała odpowiedź przeczącą, padły gorzkie słowa.

- Jesteście tak nudni, poprawni, szczęśliwi, zwyczajni... Jesteście tak nudni, że aż ciekawi! Tak niegłodni, zadowoleni, zakochani... Tylko brak wam gości. Obudźcie się, bo prowadzenie restauracji to takie dzieło renesansowe: trzeba się znać na psychologii, świetle, kolorze, trzeba lubić ludzi i wyczuwać, co lubią, a czego nie. Trzeba mieć apetyt na życie, czego wam życzę - powiedziała restauratorka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rozpoczęły się kontrole, mogą wejść bez pytania. Kara wyniesie nawet 5 tys. zł
  2. Polski Ken chciałby walczyć na Fame MMA. "Może niektórym zamknąłbym te piękne buźki"
  3. Zdradzili, jak będzie wyglądać chodzenie księży "po kolędzie". Wiele osób nie dowierza w nowe przepisy
  4. Za 20-złotówkę z czasów PRL możesz dostać nawet 5 tysięcy złotych. Możesz mieć ją w domu
  5. Spełniła się czarna wizja Krzysztofa Jackowskiego? Stało się wczoraj, nikt nie może uwierzyć
  6. Placki ziemniaczane inaczej, czyli po szwajcarsku. Chrupiąca alternatywa zachwyca dzięki nietypowym składnikom

Miss przeszła koszmarW wieku 5 lat została miss piękności, następnie przeszła koszmar, musiała się poświęcić. Wiemy, jak wygląda dziśCzytaj dalej

Źródło: Fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News