Magda Gessler nie mogła uwierzyć swoim oczom. Nagranie pokazało okropną prawdę, tylko dla osób o mocnych nerwach

Magda Gessler nie mogła uwierzyć swoim oczom. Nagranie pokazało okropną prawdę, tylko dla osób o mocnych nerwach Źródło: Screen Kuchenne rewolucje tvn

"Kuchenne rewolucje" zaskoczą swoich widzów. Tak źle jeszcze nie było. Magda Gessler nie będzie mogła uwierzyć w to, co widzi. Nagranie z restauracji pokazało okropną prawdę.

"Kuchenne rewolucjeto jeden z najpopularniejszych programów kulinarnych, które emitowane są w telewizji. Widzowie od lat z zapartym tchem śledzą podróże Magdy Gessler, która jeździ po polskich restauracjach, by podnosić ich jakość. Za sprawą programu wiele restauracji w całej Polsce, zyskało stałych klientów. 

"Kuchenne rewolucje" startują z nowym sezonem

Telewizja TVN szykuje wielki powrót programu "Kuchenne rewolucje" już 5 marca. Prowadząca, Magda Gessler znowu pojawi się w przeróżnych zakątkach kraju, by pomóc restauratorom, rozwijać swoje przedsiębiorstwa. Chociaż do emisji pierwszego odcinka nowej odsłony zostało jeszcze trochę czasu, to widzowie już mogli zobaczyć zapowiedź. 

Na pierwszy ogień widzów czekają prawdziwe emocje. Magda Gessler w programie "Kuchenne rewolucje" przeżyje niemałe zaskoczenie. Restauratorka nie mogła uwierzyć w to, co widzi. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Materiał dla osób o mocnych nerwach

W pierwszym odcinku nowej serii programu "Kuchenne rewolucje" Magda Gessler odwiedzi miejsce, któremu z pewnością przyda się wielką rewolucja. Chociaż restauratorka bywała już w nietypowych miejscach, to ta restauracja zaskoczyła ją najbardziej. 

Magda Gessler w żadnym odcinku hitu "Kuchenne rewolucje" nie widziała takiego bałaganu. Brud panujący w kuchni to nic. Okazało się, że w miejscu, gdzie pracownicy przygotowują jedzenie, biegają myszy. 

Dzisiaj grzeje: 1. Polacy w niebezpieczeństwie, salmonella w mięsie z uwielbianego marketu. Pod żadnym pozorem go nie jedzcie
2. Mąż Ilony Felicjańskiej upokorzył ją. Opublikował w sieci jej nagie zdjęcia

Wszystko to będzie można obejrzeć już 5 marca na antenie TVN. Widzowie już zastanawiają się, czy Magda Gessler zakończy te "Kuchenne rewolucje" z sukcesem. Zapowiedź pierwszego odcinka już pojawiła się w sieci i sprawia, że wszyscy z niecierpliwością czekają na emisję.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Korzystnie wpływa na wzrok, poprawia funkcjonowanie serca oraz nadaje skórze złocisty kolor. Znajdziesz ją w każdym sklepie
  2. Robert Lewandowski zaczął gwiazdorzyć? Zaskakujące zachowanie po świetnym meczu
  3. Ma 45 lat i 22 dzieci. Sen z powiek spędza jej jeden problem, potrzebuje pomocy
  4. Nagle wszyscy przestali się modlić. Ślub przerwał wielki huk, od razu rzucili się na pomoc
  5. Polacy muszą wydać wielkie pieniądze, żeby dostać 13. emeryturę. Podano konkretną kwotę
  6. Kiwi jest najzdrowszym owocem świata. Zjesz 1 dziennie i zauważysz 9 piorunujących zmian w organizmie

źródło: alaluna

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News