Cennik w restauracjach Gessler powala. Ale najbardziej kwota obowiązkowego napiwku, jest wręcz z kosmosu

Cennik w restauracjach Gessler powala. Ale najbardziej kwota obowiązkowego napiwku, jest wręcz z kosmosu Źródło: instagram/magdagessler_official

Znana z programu Kuchenne rewolucje celebrytka prowadzi wiele uznanych restauracji. Za renomę lokalu trzeba jednak słono zapłacić przy zamówieniu. Uwzględniono nawet kwotę obowiązkowego napiwku.

Choć lokale Magdy Gessler od dawna cieszyły się uznaniem, to właśnie dzięki programowi Kuchenne rewolucje więcej Polaków dowiedziało się o restauratorce. W efekcie jej lokale zyskały jeszcze większy rozgłos. Okazuje się, że za specjały firmowane jej nazwiskiem trzeba słono zapłacić.

Prowadząca program Kuchenne rewolucje żąda niemałych kwot za swoje jedzenie

Jedne z bardziej uznanych restauracji Magdy Gessler to U Fukiera oraz Ale Gloria. W związku z ostatnim szumem wokół ceny pączków u restauratorki (9 zł za sztukę), dziennikarze Plotka sprawdzili ceny w innych lokalach 66-latki. Na ich widok może zbieleć oko.

Najdroższa zupa w lokalu U Fukiera, czyli gulaszowa węgierska, kosztuje 32 złote. Z kolei za comber z sarny z całym dworem zapłacimy 105 zł. Udziec jagnięcy to koszt 98 zł, a kaczka po polsku 95 zł. Nie da się ukryć, że wykwintna restauracji celuje w klientów z zasobnym portfelem.

Lokal Ale Gloria również do najtańszych nie należy. 200 gramów argentyńskiej polędwicy z gorącego kamienia będzie kosztować nas aż 119 złotych. Za przyrządzoną tą samą metodą polędwicę KOBE zapłacimy sumę dwukrotnie wyższą, bo aż 249 zł za 150 gramową porcję. Jednym z tańszych dań jest carpaccio z kaczej piersi, którego koszt w menu wyliczono na 44 złote.

Magda Gessler z góry ustaliła kwotę napiwku. Internauci oburzeni

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W restauracji Magdy Gessler nie trzeba zastanawiać się ile wydać na napiwek dla obsługi. Restauratorka zdecydowała się bowiem na umieszczenie kwoty napiwku od razu w rachunku. Za tak zwany "serwis" doliczana jest kwota 20% wartości całego zamówienia.

Dzisiaj grzeje: 1. Michał Szpak powitał na świecie dziecko! Przez awarię samolotu ledwo zdążył do ciężarnej
2. Suczka zaszła w ciążę, jej brzuch nie przestawał rosnąć. Gdy doszło do porodu, poznali nieprawdopodobną prawdę, nigdy tego nie zapomną

- Dopisywanie 20% czy w ogóle napiwku do rachunku jest bezprawne. Wiem, że knajpy to robią, ale to jest nielegalne i można nie płacić albo dać według uznania. Robiłem to parę razy - napisał komentujący.

- Podziwiam zdjęcia nietanich arcydzieł kulinarnych, zjadając całkiem dobrego pączka zakupionego w Markecie Carrefour za 0,60 zł - pisał inny użytkownik.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rząd chce zarobić na wzroście liczby ZGONÓW. Może zyskać 3,4 mld złotych
  2. 24-latka zarabia rocznie 200 tysięcy złotych. Niewielu miałoby odwagę spróbować tego, co robi ze swoimi klientami
  3. Krzysztof Jackowski ma wyjątkowo ważne przesłanie dla Polaków. Ostrzega przed konsekwencjami jednej rzeczy
  4. Masz taki telefon? Uważaj, mają błąd, przez który możesz stracić wszystkie pieniądze
  5. Młodziutka córka Maryli Rodowicz ujawniła prawdę o koszmarnej chorobie. Niesamowicie tajemnicza osoba

Źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News