Magda Gessler rozbiła bank! Czeka nas coś lepszego niż "Kuchenne Rewolucje"

Magda Gessler rozbiła bank! Czeka nas coś lepszego niż "Kuchenne Rewolucje" Źródło: Fot. Instagram/Magda Gessler

Magda Gessler "Kuchenne rewolucje" prowadzi już od ponad 10 lat. Znanej restauratorce nie wystarczy tylko ratowanie podupadających jadłodajni i postanowiła rozbić bank. Niedługo wystartuje nowy program z jej udziałem, w którym zabierze nas w kulinarną podróż po Polsce.

"Kuchenne rewolucje" przyciągają miliony telewidzów i wiosną ruszy kolejny, 19. sezon hitowego show, w którym Magda Gessler zmagać się będzie z zapuszczonymi kuchniami i niesfornymi właścicielami restauracji. Co ciekawe w tym samym okresie swoją premierę będzie miał nowy program, w którym nie będzie rwała włosów z głowy i zmuszała podopiecznych do nadludzkiego wysiłku. Gwiazda przyjęła propozycję od Food Network i wiosną pojawi się w produkcji, w której odwiedzi szanowane restauracje, łącząc wizyty z kulinarną podróżą po Polsce. Show nosił będzie tytuł "Odkrycia Magdy Gessler" i skupi się na prezentowaniu nietypowych lokali. Oprócz tego widz będzie mógł dowiedzieć się wiele o początkach danej restauracji, jej codziennym funkcjonowaniu i inspiracjach, które determinują jej kuchnię. Zapowiada się naprawdę świetnie i nawet ciekawej od "Kuchennych rewolucji".

"Kuchenne rewolucje" przegrają z nowym show?

Z biegiem czasu uwielbiany program stacji TVN stał się nie tyle co epopeją o marnych kucharzach i przedsiębiorcach, co o wybuchowych reakcjach Magdy Gessler. Na początku zeszłego sezonu gwiazda miała nawet zostać wezwana przez szefostwo stacji na dywanik z powodu spadku liczby przekleństw i impulsywności w działaniu. Całe szczęście stara, dobra Gessler powróciła już niedługo i jak zobaczyliśmy pod koniec zeszłego roku, nie straciła pazura. Co stanie się jednak z "Kuchennymi rewolucjami", jeśli okaże się, że widzowie znudzili się krzykami i awanturami z właścicielami restauracji i "Odkrycia Magdy Gessler" bardziej przypadną im do gustu?DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Takiego scenariusza nie wolno wykluczać, ale czy aby na pewno prowadząca liczy się spadkiem popularności swojego flagowego programu? Tego dowiemy się już wiosną, gdy ruszy zarówno 19. sezon "Kuchennych rewolucji", jak i "Odkrycia Magdy Gessler".

Życie w cieniu Magdy Gessler

W ostatnim wywiadzie dla magazynu "Flesz" córka Magdy Gessler Lara opowiedziała o życiu w cieniu sławnej mamy. Wyznała, że długo trudno było jej myśleć o sobie w pozytywnych kategoriach, ponieważ uważała, że nie może dać społeczeństwu czegoś porównywalnego do znanej restauratorki. - Długo sądziłam, że nie mam nic do zaoferowania. Dopiero, gdy popracowałam nad sobą, pokonałam kilka wewnętrznych "kamieni milowych", pomyślałam, że mogę odwrócić się twarzą do ludzi i spróbować im coś dać od siebie - wyznała początkująca celebrytka. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Gwiazda "M jak Miłość" wystąpiła w DDTVN. "Brzydka i głupiutka", wylało się morze hejtu
  2. Magda Gessler pokazała, co pije rano. Fani bardzo się martwią
  3. Kobieta doprowadziła gwiazdora Polsatu do ruiny? "Perfidna dzi*eczka"
  4. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem
  5. Ile waży Agnieszka Chylińska. Fani gwiazdy bardzo boją się o jej ZDROWIE!
źródło: przeambitni.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News