Zjadła w restauracji Gessler, zobaczyła rachunek i się zagotowała. Poczuła się oszukana, już nigdy u niej nie zje

Zjadła w restauracji Gessler, zobaczyła rachunek i się zagotowała. Poczuła się oszukana, już nigdy u niej nie zje Źródło: Instagram/Magda Gessler

Prowadząca program "Kuchenne rewolucje" ma w Polsce kilka restauracji, które cieszą się nienaganną opinią. Pewna kobieta nie była jednak zadowolona z wizyty w lokalu Magdy Gessler i opisała wszystko w internecie. Gdy tylko spojrzała na rachunek, wiedziała, że już nigdy więcej nie zje w żadnym lokalu należącym do gwiazdy.

Bohaterka programu "Kuchenne rewolucje" Magda Gessler, to właścicielka popularnych restauracji w całym kraju. Na stolik w jej lokalach niejednokrotnie trzeba poczekać w długiej kolejce. Wszystkie restauracje cieszą się dobrą renomą, która przyciąga tłumy klientów. Jednak pewna kobieta, która odwiedziła jeden z lokali Magdy Gessler, była rozczarowana swoją wizytą. Wszystko za sprawą rachunku za zamówione dania. Klientka poczuła się oszukana i nie chce już więcej jeść u popularnej restauratorki. 

Prowadząca "Kuchenne rewolucje" wprowadziła nietypową zasadę

Kobieta, która była klientką restauracji u Magdy Gessler postanowiła opisać sytuację, która spotkała ją w lokalu gwiazdy. Na początku nic nie zapowiadało złej oceny, jednak kobietę spotkało niemiłe zaskoczenie. Wszystko za sprawą rachunku, który otrzymała klientka. Gdy dokładnie go przejrzała, okazało się, że Magda Gessler wprowadziła nietypową zasadę, która nie spodobała się kobiecie. 

Do jej rachunku został automatycznie doliczony napiwek. Klientka zbulwersowała się, bo w jej ocenie napiwek jest czymś w rodzaju wyróżnienia za dobrą i profesjonalną obsługę i ma to być jej autonomiczna decyzja, nie z góry narzucana przez restauratora. Kobieta nie mogła zrozumieć, dlaczego tak znamienita gwiazda polskiej gastronomii ustaliła tak absurdalne jej zdaniem zasady. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Informacja o doliczanej opłacie „za serwis” zawsze jest gdzieś na marginesie, małym druczkiem. Nie chcę być skazana na konieczność doszukiwania się jej za każdym razem, gdy wchodzę do nowej knajpy. Spodziewam się takich cen, jakie podane są przy daniach w menu. Jeśli restauratorowi brakuje kasy na wynagrodzenie dla obsługi, niech podniesie ceny potraw o 10% a nie oszukuje klienta. Bo dla mnie to jest zwykłe oszustwo - napisała na forum oburzona klientka. 

Dzisiaj grzeje: 1. W piątek na kontach emerytów pojawi się więcej pieniędzy. Wiadomo ile
2. Córka tej pary uznana jest za najpiękniejsze dziecko na świecie. Jej uroda jest niezwykła

Kobieta podjęła decyzję, że już więcej nie odwiedzi żadnej restauracji Magdy Gessler. Poczuła się oszukana i stwierdziła, że nie ufa restauratorowi, który automatycznie dolicza napiwek do rachunku. Obawia się, że taki pracodawca w rzeczywistości wcale nie musi odpowiednio wynagradzać swoich pracowników. Woli sama dawać kelnerom napiwki. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Najczęstsze nowotwory w Polsce. Przytłaczające dane
  2. Gdzie oglądać skoki narciarskie w Rasnovie? Transmisja w tv i online. Dwie złe wiadomości dla kibiców
  3. Córka zmarła w łonie matki, ale zostawiła po sobie niezwykły ślad. Jej braciszek będzie go miał do końca życia
  4. Mąż podejrzewał, że żona go zdradza. Wrócił wcześniej z pracy, upokarzające nagranie wrzucił do sieci
  5. Roksana Węgiel zalana łzami przed kamerami. Tragiczne wydarzenia w filmie z młodą piosenkarką
  6. Przez tydzień piła wodę po ogórkach kiszonych. Zamarła już 2 dnia widząc spektakularne efekty

 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News