Magda Gesssler po prostu odpłynęła z zachwytu. Gdzie można zjeść "najlepszą pizzę, jaką jadła w życiu"?

Magda Gesssler po prostu odpłynęła z zachwytu. Gdzie można zjeść "najlepszą pizzę, jaką jadła w życiu"? Źródło: Instagram/Magda Gessler

"Kuchenne rewolucje" tym razem odbywały się w Toruniu. Magda Gessler w zdecydowanej większości odcinków swojego programu ostro krytykuje dania serwowane w upadających restauracjach, tym razem nastąpił jednak przełom. Restauratorka nie przestawała zachwycać się pizzą, którą jej podano.

"Kuchenne rewolucje" zawitały do restauracji Prova Gourmet, którą otworzyli Jagoda i Cristian. Włoch postanowił przeprowadzić się do Polski dla swojej ukochanej i tak też narodził się pomysł otworzenia lokalu gastronomicznego. Niestety biznes pary okazał się porażką, a restauracja była omijana przez mieszkańców Torunia szerokim łukiem. Magda Gessler mimo to dostrzegła ogromny potencjał w tym miejscu. Wszystko za sprawą wyśmienitej pizzy. 

"Kuchenne rewolucje" pokazały smutną historię właścicieli 

Zakochani Jagoda i Cristian robili wszystko, aby ich restauracja zaczęła dobrze prosperować. Nie raz spali na zapleczu i niejednokrotnie byli bliscy załamania nerwowego. Właściciele lokalu poświęcali każdą wolną chwilę na ratowanie upadającego biznesu, który był ich marzeniem. Cristian sprzedał nawet ukochane auto, jednak problemy finansowe nie kończyły się. 

Magda Gessler przybyła z pomocą

Ostatnią nadzieją Jagody i Cristiana była niezastąpiona w takich sytuacjach Magda Gessler. Restauratorka była załamana obskurnym wnętrzem restauracji, jednak najważniejsza jest przecież kuchnia i serwowane dania. Właścicielka lokalu była cała rozemocjonowana, kiedy gwiazda TVN przyszła do jej lokalu. 

- Jak nie będę słyszeć talerza, który upada, to będę szczęśliwa - przyznała Jagoda. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Magda Gessler zażyczyła sobie pasty, którą miała wykonać Jagoda oraz pizzę "gourmet", będącą specjalnością Cristiana. Właściciele byli bardzo zdenerwowani i chcieli wypaść jak najlepiej przed mentorką kulinarną. Jak się okazało, stres w ich przypadku był zupełnie niepotrzebny. Znana restauratorka była zachwycona ich specjalnością lokalu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Udawali śmierć własnego dziecka, by wzbudzić współczucie. Zapomnieli o jednym ważnym szczególe

2. Ślad po niej zaginął po wybuchu wielkiej afery. Są doniesienia o Jolancie Pieńkowskiej

- Jest naprawdę pyszne. (...) Nic dodać, nic ująć, pierwsza klasa. (...) Rzadko się zdarza, żeby w tak obskurnych miejscach znaleźć tak pyszne jedzenie. (...) To jest najlepsza pizza, jaką jadłam w życiu. Masz genialną pizzę, jesteś geniuszem - podsumowała danie w wykonaniu Cristiana wymagająca restauratorka. 

Po kilku tygodniach od zakończenia kuchennych rewolucji w Toruniu, Magda Gessler wróciła do lokalu Jagody i Cristiana. Restauratorka była oczarowana miejscem, jakie udało się stworzyć zakochanym w sobie właścicielom. Gwiazda TVN serdecznie poleciła wszystkim ten wspaniały lokal w Toruniu, gdzie można dostać najlepszą pizzę w Polsce.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anna German przeżyła prawdziwy dramat. Przez długi czas żyła w "niewoli": "Widziałam tylko ścianę i drzewo"
  2. Sałatka zrobiona według tej receptury znika ze stołu w kilka chwil. Połączenie niepozornych składników daje wyśmienity efekt
  3. 2-letni chłopiec zaginął. Po kilku latach poszukiwań w końcu spojrzeli za kredens i odkryli porażającą prawdę
  4. Tadeusz Rydzyk uderza w Polsat i TVN. Wplata Maksymiliana Kolbe
  5. TRAGICZNE wieści dla kierowców. Fiskus zabierze wielką część wypłaty z polisy

źródło: Pudelek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News