Gessler podsumowała swoje wszystkie "Kuchenne Rewolucje". Określiła Polaków jednym przykrym słowem

Gessler podsumowała swoje wszystkie "Kuchenne Rewolucje". Określiła Polaków jednym przykrym słowem Źródło: Instagram/Magda Gessler

"Kuchenne Rewolucje" to program, który Polacy pokochali od pierwszego odcinka. Magda Gessler stała się dzięki temu show TVN niesamowicie popularna. Restauratorka podsumowała niedawno wszystkie odsłony produkcji i wydała przykry wyrok dotyczący naszych rodaków.

"Kuchenne Rewolucje" osiągnęły gigantyczny komercyjny sukces i od pierwszego odcinka zdobyły serca widzów. Program okazał się hitem głównie dzięki postaci Magdy Gessler, która w ostatnim czasie uznawana jest za królową tej stacji telewizyjnej. Restauratorka podsumowała wszystkie odsłony telewizyjnego show i doszła do przykrych wniosków.

"Kuchenne Rewolucje" wypromowały Gessler 

"Kuchenne Rewolucje" doprowadziły Magdę Gessler do ogromnej popularności. Restauratorka była znana wcześniej ze swojej działalności kulinarnej i jako właścicielka wielu restauracji w całej Polsce, ale szersza publiczność poznała ją dopiero dzięki temu programowi. 

Magda Gessler w związku z misją show, wzdłuż i wszerz przejechała cały nasz kraj w celu ratowania podupadających restauracji, więc posiada ogromne doświadczenie. Jej podróże i wizyty w różnych miejscach skłoniły ją do refleksji na temat Polaków. Nie jest to miła opinia. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Opinia restauratorki o Polakach

Magda Gessler udzieliła niedawno szczerego wywiadu na łamach magazynu "Pani". Celebrytka opowiedziała o swojej przeszłości, życiu prywatnym i swoich dzieciach. Powspominała czasy zanim stała się sławna i osiągnęła sukces. Obecnie jest wielka gwiazdą telewizji TVN, której udało się zdobyć rzeszę oddanych fanów. 

Podzieliła się również swoimi wrażeniami dotyczącymi programu "Kuchenne Rewolucje". Po 300 odcinkach popularnego show restauratorka doszła do przykrych wniosków na temat polskiej mentalności i błędów popełnianych przez przedsiębiorców, którzy chcą podbić kulinarny rynek. 

- W Polsce wielu osobom wydaje się, że prowadzenie restauracji to nie jest żadna sztuka. Lokal, linia kredytowa i jedziemy - bez żadnej wiedzy i przygotowania - wyraziła swoje zdanie Gessler. 

Dzisiaj grzeje: 1. Odnaleziono Piotra Woźniaka-Staraka. MSWiA poinformowało o tragicznym finale poszukiwań
2.List z ZUS. Pod żadnym pozorem nie wyrzucaj go!

Innym smutnym stwierdzeniem było to, że według niej Polacy są po prostu biedni. To jest coś, co według niej najbardziej przebijało się przez wszystkie odcinki programu "Kuchenne rewolucje". Trzeba przyznać, że celebrytka ma doświadczenie i na ekranie często pokazuje, że świetnie zna się na ludziach. Właśnie to dzięki jej intuicji i umiejętnościach rozwiązywania problemów, udaje jej się naprawiać podupadające knajpy, które lata świetności mają już za sobą. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowe, wstrząsające doniesienia na temat Piotra Woźniaka-Staraka. „Znaleziono w śrubie motorówki ludzkie włosy”
  2. Nie żyje legenda TVP. Ostatni post jaki opublikował brzmi: "W szpitalu. Połamany, zaraz będą mnie rżnąć"
  3. To oni znaleźli ciało Piotra Woźniaka-Staraka. Podano szczegóły
  4. Postaw tak wypełnione słoiki w ogrodzie lub domu. Gwarantujemy, że do końca lata nie zobaczysz komarów
  5. Wypadł z łódki i nie miał szans na przeżycie. Smutne wiadomości o śmierci na mistrzostwach świata

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News