Szef kuchni wybuchnął śmiechem, Magda Gessler aż złapała się za głowę. Na zdjęciu widać szczegół, który rozłoży was na łopatki

Szef kuchni wybuchnął śmiechem, Magda Gessler aż złapała się za głowę. Na zdjęciu widać szczegół, który rozłoży was na łopatki Źródło: Instagram/Magda Gessler

Znana z programu"Kuchenne Rewolucje" Magda Gessler była zszokowana, kiedy zobaczyła, co przygotował jej szef kuchni. To, co jej podano, było wyjątkowo zaskakujące. Sama restauratorka aż złapała się za głowę, choć to się jej zdarza wyjątkowo rzadko.

Prowadząca program "Kuchenne Rewolucje" Magda Gessler jest niezwykle charyzmatyczną celebrytką, która mimo 66 lat korzysta z mediów społecznościowych nie rzadziej niż młodsze od niej gwiazdy. Każdy kolejny wpis na Facebooku czy Instagramie restauratorki powoduje żywiołowe reakcje fanów. Tego widoku jednak nie zobaczycie często - komuś udało się zaskoczyć gwiazdę TVN w kuchni.

Gospodyni programu "Kuchenne rewolucje" w gastronomii widziała już wiele. Wydawało się, że nie można jej niczym zaskoczyć

Magda Gessler w swoich kulinarnych podróżach widziała niemalże wszystko. Odwiedzała restauracje, w których jedzenie był tak tragiczne, że często puszczały jej nerwy i opisywała je w niewyszukanych, a często nawet wulgarnych słowach. Jako restauratorka wie też, jak wygląda jedzenie przygotowane po mistrzowsku.

Celebrytka sama prowadzi sieć restauracji. Jako że jest znana z wybrednego podejścia do gastronomii, oczekuje od swoich pracowników, że będą tworzyli miejsca wyjątkowe i raczące klientów jedzeniem najwyższej klasy. Tym razem szef kuchni w jej restauracji przerósł najśmielsze oczekiwania Magdy Gessler.

Magda Gessler gdy to zobaczyła, to złapała się za głowę. Czegoś takiego chyba jeszcze nie widziała

Magda Gessler zrobiła wizytację we własnej tatrzańskiej restauracji "Schronisko Smaków". Kiedy kucharz przyniósł restauratorce główne danie, to ta złapała się za głowę. Zamówiony przez nią burger był ogromny - wielkości ludzkiej głowy. Moment zaskoczenia został uwieczniony na zdjęciu, które trafiło na Facebooka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTÓW POD GALERIĄ

- Oj, ten burger wygląda pysznie... Ale jest ogromny... A chef się śmieje, jaki zadowolony! Bo to jest w mojej górskiej restauracji totalnym hitem, jutro spróbujcie - napisała w opisie jurorka "MasterChefa".

- Na takiego giganta to usta chyba trzeba wspomóc rozwarciem przy pomocy lewarka - skomentował jeden z fanów.

Najtańszy burger kosztuje w lokalu znanej restauratorki 34 złote (wegetariański), a najdroższy 38. Magda Gessler zapewnia, że jest wart swojej ceny i zaprasza fanów do kosztowania specjałów szefa kuchni.

Źródło: Facebook/Magda Gessler

  1. Z OSTATNIEJ CHWILI: Gwiazdor ''M jak miłość'' wziął ślub w tajemnicy! Nie uwierzycie, KTO i z kim! 
  2. Kobieta urodziła dziecko WŁASNEMU bratu. Powód rozwścieczy tysiące Polaków
  3. Odtworzono ostatnie chwile Dawidka. To wtedy ojciec go zabił?
  4. Prokuratura sprawdziła, czy to na pewno ciało Dawidka. Właśnie wydali komunikat
  5. Syn królowej Elżbiety miał zgwałcić 16-latkę
  6. Właśnie podano jakie rany znajdowały się na ciele Dawidka. Ogrom krzywdy chłopca ściska za gardło

Źródło: Facebook

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu