Ciężka choroba spadła jak grom z nieba. Magda Gessler nie wiedziała, co robić, bohater "Kuchennych Rewolucji" podbił jednak serce restauratorki

Ciężka choroba spadła jak grom z nieba. Magda Gessler nie wiedziała, co robić, bohater "Kuchennych Rewolucji" podbił jednak serce restauratorki Źródło: Screen / Masterchef

"Kuchenne rewolucje" bez wątpienia należą do lubionych programów Polaków, a Magda Gessler podczas swoich podróży uratowała wiele restauracji przed bankructwem. W jednym z odcinków gwiazda natrafiła na wyjątkowo trudną sytuację.

"Kuchenne rewolucje" ratują restauracje przed bankructwem, a klientów przed zatruciem pokarmowym. Magda Gessler od lat przemierza Polskę, pomogła już setkom osób. W jednym z odcinków trafiła jednak na wyjątkowo trudną sytuację. Informacja o chorobie młodego właściciela była zupełnym zaskoczeniem dla kobiety.

"Kuchenne rewolucje" od wielu lat goszczą na antenie TVN

W jednym z odcinków Magda Gessler wybrała się do Namysłowa, gdzie bar "Krupniok" prowadzili dwaj przyjaciele, Wiktor i Marek. Restauratorka doceniła specjalność lokalu, czyli placki ziemniaczane, jednak reszta dań nie przypadła jej do gustu. Nie zachwycił jej również wystrój wnętrza oraz wyjątkowo skromne wyposażenie kuchni.

- Widać tu brak pieniędzy. I życia - powiedziała zrezygnowana Magda Gessler.

Po rozmowie z właścicielami na jaw wyszedł jeszcze jeden problem, który bardzo wzruszył słynną restauratorkę. Jeden z mężczyzn przyznał, że od jakiegoś czasu choruje na tajemniczą chorobę, a lekarze są bezradni. Mężczyzna był już zmęczony ciągłymi wizytami w szpitalach i niekończącymi się badaniami. To też jedna z przyczyn bankructwa, które groziło lokalowi. Na leczenie Pan Marek wydał ogromne pieniądze, około 45 tysięcy złotych.

- Bolą mnie stawy, boli mnie kręgosłup. Mam problem z zatokami - wyznał pan Marek.

34-latek twierdzi, że to właśnie lekarze doprowadzili go do tak złego stanu zdrowia. Przez rok przyjmował leki i antybiotyki, które doktorzy przepisywali mu bez diagnozy. To bardzo osłabiło jego organizm. Teraz codziennie wstaje z bólem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Magda Gessler była bardzo poruszona ich rozmową. Niezwykle empatyczna kobieta obiecała mężczyźnie pomoc i skontaktowała go ze swoją  zaufaną lekarką. Dopiero wtedy rozpoczęła w lokalu rewolucję. Zmieniła nazwę na "Bistro Plaaaacek Chrupiący", a do menu wprowadziła nowe potrawy, oparte na ziemniakach i tradycyjnej kaszance, ale w nowoczesnym wydaniu.

Magda Gessler była poruszona historią 34-latka

Gwiazda ponownie pojawiła się w Namysłowie trzy tygodnie później. Wiktor i Marek przyznali, że od jej rewolucji idzie im coraz lepiej. Mężczyźni odzyskali siłę i zapał do działania. Gessler oceniła ich kuchnię bardzo wysoko, a rewolucja została przyjęta. Nie da się ukryć, że walka właściciela o zdrowie i własny biznes pokazała jego hart ducha, czym udało mu się podbić serce Magdy Gessler.

Dzisiaj grzeje: 1. Meghan Markle i książę Harry stracą tytuły. Muszą oddać Brytyjczykom pieniądze
2. Wspaniała wiadomość dla kobiet. Dostaną większe emerytury, muszą spełnić jeden warunek

Na koniec wizyty kobieta zapytała chorego właściciela, jak się czuję. Przyznał, że dzięki pomocy restauratorki, jego stan zdrowia powoli się poprawia. Pozostaje pod opieką poleconej przez nią lekarki i razem walczą o jego powrót do pełni sił. 

- Rewolucja mentalna, rewolucja fizyczna i rewolucja w firmie - powiedział pan Marek.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 10-latek odczuwa ciągły ból, a jego skórę pokrywają łuski. Przez mieszkańców nazywany jest ludzkim wężem [FOTO]
  2. Z ostatniej chwili. Polscy kibice zaatakowani w trakcie turnieju charytatywnego dla chorej dziewczynki
  3. Internet obiegło wymowne zdjęcie męża Moniki Zamachowskiej. Z trudem się porusza
  4. Potwierdziły się najgorsze wiadomości. Nie udało się wygrać walki z chorobą, nie żyje Andrzej Cieśla
  5. Biskup ostro wkurzył się u Rydzyka. Poszło o zamiłowanie do napojów wyskokowych

źródło: YouTube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News