Można się złapać za głowę. Wyciekła cena faworków u Gessler, jedna wielka kpina

Można się złapać za głowę. Wyciekła cena faworków u Gessler, jedna wielka kpina Źródło: instagram/magdagessler_official

Gospodyni programu "Kuchenne rewolucje" nieźle zaszalała z ceną za swoje faworki. Niektórzy mogą złapać się za głowę, gdy usłyszą ile należy zapłacić za odrobinę słodkości u Magdy Gessler.

Oglądając "Kuchenne rewolucje" widzowie już niejednokrotnie widzieli i słyszeli prowadzącą, która jest wręcz oburzona cenami za dania w lokalach, które ratuje z opresji. Zazwyczaj w jej opinii są one zbyt wygórowane, dlatego natychmiast każe właścicielom je zmienić. O ile w tych przypadkach Magda dba o dobro portfeli klientów, o tyle trudno powiedzieć, by we własnych lokalach także zwracała na to uwagę. Poznając jej ceny można dostać zawrotu głowy. 

Ile za faworki liczy sobie gospodyni programu "Kuchenne rewolucje"? Jedna wielka kpina 

Wielkimi krokami zbliża się Tłusty Czwartek, zatem Polacy już zastanawiają się co dobrego zjeść tego dnia i oczywiście, gdzie zakupić najlepsze pączki, ciasta, babeczki i faworki. Jedni decydują się na dobroci z supermarketu, inni z pobliskiej cukierni, a jeszcze inni wolą tego dnia zaszaleć i skosztować przysmaków z najlepszych cukierni. Na szczycie listy oczywiście znajduje się lokal Magdy Gessler "Słodki-Słony", gdzie restauratorka serwuje swoje autorskie ciasta, ciasteczka i wiele innych przysmaków wypiekanych na miejscu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nie trudno się domyślić, że cena raczej nie należy tam do najniższych, bo w końcu pod uwagę trzeba wziąć nie tylko sposób przygotowania słodkości, ale i to czyje nazwisko króluje obok nazwy lokalu. Nikt chyba jednak nie spodziewał się, że kwoty będą aż tak wysokie - żeby w Tłusty Czwartek udać się w to miejsce, trzeba mieć naprawdę wypchany portfel. Swoimi odczuciami po odwiedzeniu "Słodki-Słony" podzieliła się znana blogerka Anna Skura, która pokusiła się o opakowanie faworków gwiazdy TVN, a gdy zobaczyła ich cenę, doznała prawdziwego szoku. 

Dzisiaj grzeje: 1. 6 województw najbardziej zagrożonych uderzeniem. Pojawiły się żółte alerty, państwowa jednostka bije na alarm
2. Mówili, że jest najbrzydszą panną młodą w historii. Teraz wygląda pięknie

- Ja nie jestem ani deserowa, ani słodyczowa, więc tak bardzo się nie orientuję w cenach słodyczy, ale na bank to lekka przeginka. Jak zobaczyłam rachunek, to szok! - przyznała na swoim Instagramie.

Okazuje się, że opakowanie faworków, ważące 350-400 g, kosztuje u Magdy Gessler aż 60 zł. Jeżeli zatem planujecie na Tłusty Czwartek przyjęcie rodzinne i zakup kilku opakowań słodkości u znanej restauratorki, lepiej weźcie ze sobą wypchany portfel. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wystarczą trzy daktyle dziennie. Ich wpływ na nasz organizm jest niesamowity
  2. Znany dziennikarz przekreśla szansę Dawida Kubackiego. "Stefan Kraft jest regularny jak Liverpool"
  3. Przed śmiercią Wodeckiego wydarzyło się nieprawdopodobne. Przyjaciel artysty wyjawił bolesną prawdę
  4. Zajrzeli do pyska psa i oniemieli. Żaden czworonóg nie może czuć się bezpiecznie, pilne ostrzeżenie
  5. Katastrofalne wieści dla emerytów. Przez nieuwagę i lukę w prawie dostaną mniejsze emerytury
  6. Ważne, szybko musisz zwrócić znany produkt do Biedronki. Powód jest podejrzany i tajemniczy

Źródło: plejada

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News