Zapytali Magdę Gessler o jej następcę w "Kuchennych rewolucjach". Odpowiedź gwiazdy nie pozostawia złudzeń

Zapytali Magdę Gessler o jej następcę w "Kuchennych rewolucjach". Odpowiedź gwiazdy nie pozostawia złudzeń Źródło: youtube/tvnpl/

"Kuchenne rewolucje" bez Magdy Gessler? Celebrytka odpowiedziała wprost, nie pozostawiając tym samym już żadnych złudzeń. Ciekawe, co na to jej fani.

Kuchenne rewolucje odkąd tylko pojawiły się na antenie polskiej telewizji, cieszą się niesłabnącą popularnością. Prowadząca nie tylko uczy, ale niekiedy i bawi swoimi komentarzami, a niektóre z jej powiedzonek stały się wręcz kultowe i na stałe zawitały w życiu wielu Polaków. Nic zatem dziwnego, że widzowie chętnie oglądają niektóre odcinki nawet kilkukrotnie i ze zniecierpliwieniem wyczekują nowych sezonów. Od jakiegoś czasu zaczęli się jednak martwić, że przyjdzie taki dzień, gdy ich ulubienica zniknie z anteny razem z programem, albo co gorsza, stacja znajdzie na jej miejsce następcę. Gwiazda wreszcie skomentowała te obawy. 

Magda Gessler o swoim następcy do programu "Kuchenne rewolucje" 

Portal Party.pl przeprowadził ostatnio wywiad z niekwestionowaną królową polskich restauracji, Magdą Gessler. Dziennikarz postanowił zapytać celebrytkę, czy wśród gwiazd jest osoba, która mogłaby godnie ją zastąpić, gdyby nie była w stanie poprowadzić choć jednego odcinka. Gwiazda TVN-u ani sekundy nie zastanawiała się nad odpowiedzią, a swoimi słowami nie pozostawiła żadnych złudzeń. 

- Nie ma. Ja właśnie wróciłam wczoraj o 4 rano z "Kuchennych rewolucji". Powiedziałabym, że do 6 nie spałam, ponieważ za bardzo kontent tej rewolucji był dramatyczny - odpowiedziała. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Celebrytka o dramacie swojej pracy 

Magda postanowiła zdradzić również, z jakim trudem pracy zmaga się przy każdej rewolucji. Opowiedziała, że uczestnicy bywają naprawdę różni, a niektóre ich problemy potrafią być bardzo ciężkie. Szczerze wyznała, że zdarzają się również nieprzyjemni restauratorzy.

Dzisiaj grzeje: 1. Danuta Wałęsa tym razem przesadziła. Jednym zdaniem rozwścieczyła miliony Polaków. To zabolało
2. TVN opublikował ważny apel dla Polaków. Można stracić ogromne pieniądze, nawet ponad 300 tysięcy złotych

- To jest tak obciążające (...) Powiem zupełnie szczerze, że jest to obarczająca gra życia. To jest bardzo trudne (...) Jest tak dużo sytuacji, gdzie ludzie naprawdę w ekstremalnych sytuacjach mają sześciu komorników, kiedy są już kompletnie na dnie, poproszą mnie o pomoc i udźwignięcie ich z tego poziomu (...) naprawdę jest dramatyczne. Oni nie są zbyt mili (...) oni nie proszą o pomoc, oni jej żądają - wyznaje.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowy podatek ma uderzyć w sieciówki. Ale MILIONY wyciągną z naszych kieszeni
  2. Legendarny polski muzyk wyskoczył z okna mając 29 lat. Był niewidomy. Do dziś opłakują go tysiące fanów
  3. Mamie powiedziano, że 4-letni niepełnosprawny syn spadł ze schodów. Kiedy byli sami powiedział jej trzy słowa, po których wstrzymała oddech
  4. Umawiali się na seksualne sesje z uczniami, wyjeżdżali na orgie do Niemiec. Polski supergwiazdor zdradził prawdę o znajomych księżach
  5. Roksana Węgiel będzie musiała zawiesić karierę? Wszystko przez informację o ciąży, która pojawiła się w rodzinie, jej mama zabiera głos

Źródło: party

Następny artykuł