pikio.pl kuchenne rewolucje (1)
youtube.com/EwyspiarzPl
Patryk Przybyłowski - 13 Stycznia 2019

Producenci Kuchennych Rewolucji próbowali to ukryć! Wszystko się wydało

"Kuchenne Rewolucje" w każdym sezonie odmieniają wygląd i funkcjonowanie kilkunastu lokali gastronomicznych. Okazuje się, że w całym procesie metamorfozy przemilczana jest jedna bardzo ważna kwestia. Media dotarły właśnie do informacji, które mogą być celowo pomijane przez producentów programu.

Magda Gessler i jej "Kuchenne Rewolucje" są dla wielu restauracji, ostatnim ratunkiem umożliwiającym im odbicie się od dna. Istnieje jednak druga, ciemniejsza strona całego przedsięwzięcia, o której nikt nie chce rozmawiać. Do całej prawdy dotarli dziennikarze, którzy postanowili bardzo skrupulatnie prześledzić trasę znanej prezenterki. Ustalenia, do których dotarli są szokujące.

"Kuchenne Rewolucje": producenci chcieli to ukryć? Szokujące ustalenia

"Kuchenne Rewolucje" stały się dla wielu lokali zupełnym wybawieniem. Są jednak takie sytuacje, w których pomoc Magdy Gessler zdała się na nic. Dziennikarze postanowili sprawdzić, co dzieje się w kilkunastu knajpach, które przeszły metamorfozy przygotowane przez znaną restauratorkę.

Polsat dał mu sławęZostał bankrutem, chciał się zabić. Gwiazdor Polsatu na dnieCzytaj dalej

Jedną z najgłośniejszych rewolucji była ta w knajpie Wyszynk z Szynką. Ciągłe spięcia między Magdą Gessler a właścicielką nie prowadziły do niczego dobrego. Wydawało się jednak, że całe przedsięwzięcie zakończy się pomyślnie. Nic bardziej mylnego. Z sieci zniknęły wszelkie profile knajpy w mediach społecznościowych, po czym została zamknięta. Bardzo dużo problemów producenci mieli również w Goczałkowicach-Zdroju. Tamtejsza restauracja Matalmara została przez nich przechrzczona na Willę pod Złotym Ziemniakiem. Niestety ani nowa nazwa, ani zmiany w menu nie uratowały lokalu. Został on wystawiony na sprzedaż po dwóch latach od wizyty "Kuchennych Rewolucji". Co więcej, właścicielka postanowiła złożyć pozew przeciwko producentom, których oskarżyła o doprowadzenie jej interesu do bankructwa.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

sławomiSUjawniono całą prawdę o żonie Sławomira. Te kilka faktów odbierze wam mowęCzytaj dalej

Metamorfoza nie pomogła również toruńskiej restauracji Zamkowej. Wydawałoby się, że miała ona idealne warunki do rozkwitu. Położona była na ruinach Zamku Krzyżackiego z widokiem na Wisłę. Niestety, zmiana okazała się zbyt drastyczna zarówno dla właścicieli, jak i dla dotychczasowej klienteli. Lokal został w końcu zamknięty. Prawdopodobnie najszybszy upadek po wizycie Magdy Gessler zaliczyła restauracja "Chrup Chrup Kartofel" z Jelcza-Laskowic. Zaledwie dwa miesiące po wprowadzeniu zmian, właściciele byli zmuszeni do zamknięcia swojego biznesu. Jak sami przyznali, nowe menu wprowadzone przez gwiazdę TVN nie okazało się wcale strzałem w dziesiątkę i nie zagwarantowało odpowiedniego napływu nowych klientów. - Rady Magdy Gessler się nie sprawdziły, jej menu nie cieszyło się specjalnym zainteresowaniem - wspominał były już właściciel lokalu. Takich historii jest niestety kilkanaście. Niektóre restauracje nie są w stanie poradzić sobie w zmienionej rzeczywistości, wprowadzonej przez Magdę Gessler. Pojawia się również wiele głosów twierdzących, że niektóre metamorfozy robione są wyłącznie "pod publikę", a nie dla faktycznego dobra danego interesu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Spotkała kultowego polskiego piosenkarza w kawiarni. Dziś jest bezdomny i nie ma nóg
  2. Producenci Kuchennych Rewolucji próbowali to ukryć! Wszystko się wydało
  3. Korzystasz z tego eko-produktu? Został wycofany, grozi nowotworem
  4. Został bankrutem, chciał się zabić. Gwiazdor Polsatu na dnie

Marta Kaczyńska na zdjęciach8 zdjęcie Marty Kaczyńskiej sprawi, że oniemiejecie. Cała prawda o jej życiu ujawnionaCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News