Gessler we łzach, ogromny smutek. Śmierć w Kuchennych rewolucjach zmieniła wszystko

Gessler we łzach, ogromny smutek. Śmierć w Kuchennych rewolucjach zmieniła wszystko Źródło: Instagram/Magda Gessler

Rozdzierający serce moment w programie "Kuchenne Rewolucje". Śmierć ogromnie poruszyła Magdę Gessler, która po wysłuchaniu tej historii miała łzy w oczach.

W programie Kuchenne Rewolucje, Magda Gessler nieraz miała okazję wysłuchać wielu trudnych, życiowych historii właścicieli restauracji. Jednak ta wyjątkowo poruszyła restauratorkę, nie mogła ukryć łez.

W programie Kuchenne Rewolucje Magda Gessler była wściekła

Tym razem Magda Gessler wybrała się na Kaszuby, dokładniej do Kościerzyny (województwo pomorskie). Tam znajdował się Zajazd Florencja, prowadzony przez małżeństwo, Jerzego i Jolanta. Okazało się, że ich historia z tym lokalem jest pełna bólu i smutku. Wcześniej należał on do ich zmarłej córki, Żanety. Kobieta zginęła w wypadku samochodowym, a załamani rodzice nie byli w stanie prowadzić lokalu. Mimo to podjęli się próby kontynuowania dzieła córki.

- Nie funkcjonowałam długo, przez to straciłam pamięć, było mi to wszystko obojętne. [...] Zawsze sobie powtarzałam, że ja to robię dla Żanety - opowiadała właścicielka.

Historia bardzo poruszyła Magdę Gessler, restauratorka nie ukrywała łez. Poczuła, że naprawdę musi pomoc małżeństwu. Powiedziała im, że trzeba iść do przodu i jeśli chcą godnie uczcić pamięć córki, powinni się postarać, aby zajazd przynosił zyski.

Wielkie zmiany jakie przeprowadziła Magda Gessler w restauracji

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Po metamorfozie wystroju i karty zmieniono również nazwę zajazdu na "Niezapominajka". Magda Gessler powiedziała pracownikom i właścicielom zajazdu, że muszą współpracować i czerpać z tego przyjemność, żeby wszystko działało tak, jak należy. Po kilku tygodniach funkcjonowania lokalu Magda Gessler wróciła na kontrolę. Podczas niej nie wszystko poszło tak, jak należy.

Dzisiaj grzeje: 1. Były partner Dagmary Kaźmierskiej zabił człowieka. Ofiara miała grozić ciężarnej ''królowej''
2. Wszyscy modliliśmy się, by przeżył. Niestety, nie żyje niewinny noworodek

Magda Gessler była wyraźnie rozczarowana po powrocie do Niezapominajki. Wylała do kosza całe wiadro śledzi, narzekała na podanego jej indyka. Stwierdziła, że danie nie zostało przygotowane zgodnie z jej zaleceniami.

- Część dań jest przepysznych, a część... trzeba znaleźć odpowiednie produkty. Z tego coś będzie, ale trzeba jeszcze ciężko pracować. Powodzenia! - skwitowała Magda Gessler.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy chorób trzustki, które widać na skórze. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Żona Krzysztofa Piątka to najprawdziwsza piękność. Jej zdjęcia podbijają internet (FOTO)
  3. Występuje na szyi albo za uchem. Jest początkowym objawem nowotworu
  4. Najgorsza wiadomość. Nie żyje syn legendarnego artysty, koniec pewnej epoki
  5. Smutne doniesienia o Jarusiu z Chłopaków do wzięcia. Nie udało się, przykre

Źródło: Super-Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News