Międzynarodowa mega gwiazda weszła do restauracji Gessler. Od razu skomentowała, wiele mówiące słowa

Międzynarodowa mega gwiazda weszła do restauracji Gessler. Od razu skomentowała, wiele mówiące słowa Źródło: youtube.com/FAKT

Kuchenne rewolucje zazwyczaj wiążą się z ogromnym stresem uczestników. Magda Gessler też musiała mieć jednak ogromną tremę, gdy w jej restauracji "U Fukiera" zjawiła się gwiazda światowego formatu. Opinia celebrytki może być szokiem dla fanów rodzimej restauratorki.

Kuchenne rewolucje pokazują Magdę Gessler jako autorytet w dziedzinie gotowania i prowadzenia restauracji. Potrafi znaleźć rozwiązanie w każdej, nawet beznadziejnej sytuacji. Dla wielu osób jej restauracje są wzorem godnym naśladowania, jednak prawdziwym testem dla ikony TVN były odwiedziny znanej na całym świecie mega gwiazdy kina. Celebrytka jadła u najlepszych, światowych kucharzy, wie zatem, jak smakuje jedzenie na najwyższym poziomie. Nie omieszkała ocenić wyglądu "U Fukiera" oraz jakości serwowanych tam potraw.

Kuchenne rewolucje są potrzebne Magdzie Gessler?

Magda Gessler niedawno wystartowała z blogiem na platformie Youtube. Prezentuje tam nie tylko swój talent kulinarny czy sprawdzone przepisy, ale też raczy widzów przeróżnymi anegdotami ze swojego życia Ostatnio wspomniała o wizycie mega gwiazdy - Sharon Stone. Aktorka odwiedziła słynny lokal "U Fukiera" na warszawskiej Starówce. Taka wizyta z pewnością była niezwykle stresująca dla restauratorki - w końcu takich gości nie miewa się codziennie.

Prowadząca Kuchenne rewolucje musiała drżeć na myśl o opinii, jaką wystawi jej hollywoodzka gwiazda. Okazało się, że niepotrzebnie - artystka była zachwycona potrawami, jakich spróbowała. Jak wspomina jurorka MasterChefa, Sharon Stone miała powiedzieć, że czuje zapach ziemi, polskiej ziemi. To niewątpliwy komplement, który może świadczyć o świeżości składników i przywiązaniu do rodzimych tradycji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Inne sławy też stołowały się u Magdy Gessler

Choć wizyta międzynarodowej gwiazdy była wielkim wydarzeniem w życiu Magdy Gessler, miała okazję gościć także innych sławnych ludzi w swojej restauracji. Lista znanych osób, które karmiła restauratorka w swoim lokalu, jest wyjątkowo długa i imponująca. Można wyróżnić na niej choćby Romana Polańskiego, Claudię Schiffer, Javiera Solana, Henry Kissinger, Catherine Deneuve, Naomi Campbell oraz królową Hiszpanii, Sophię. Trzeba przyznać, że mało kto może pochwalić się podobnymi osiągnięciami.

Dzisiaj grzeje: 1. Michał Szpak został oskarżony o najgorszą rzecz. Nie ma odwrotu, wyciekło zdjęcie
2. Mieszkańcy we łzach, to już 28 ofiara śmiertelna. Napływają druzgocące informacje z centralnej Polski

Wszyscy sławni goście byli zachwyceni smakami, jakie zaproponowała im gwiazda TVN. Być może to jest właśnie usprawiedliwienie wysokich cen za dania "U Fukiera". W końcu jest to szansa na spróbowanie tych samych dań, które zachwyciły najznamienitsze postaci współczesnej kultury i polityki.

Fot.Facebook.com/Magda Gessler

Najlepsze newsy dnia:

  1. Magda Gessler ostrzega przed jajami tasiemca w popularnym daniu wigilijnym. Lepiej o tym wiedzieć i się przygotować
  2. Urzędnicy obejrzą Twoje drzwi, ściany i okna. Szykuje się zmiana przepisów, po której grożą spore wydatki
  3. Mógł je mieć Tomasz Lis. 8 objawów ostrzegających 24 godziny przed udarem
  4. Jacek Rozenek skomentował ciążę Małgorzaty Rozenek. Takich słów nikt się nie spodziewał
  5. Pyszne, kremowe ciasto bez pieczenia to prawdziwy hit. Każdy poprosi o dokładkę, a potem o przepis

źródło: Facebook

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News