Wystarczy spojrzeć na jej twarz i zauważy się szczegół. Magda Gessler cierpi na przykrą chorobę, musi z nią żyć

Wystarczy spojrzeć na jej twarz i zauważy się szczegół. Magda Gessler cierpi na przykrą chorobę, musi z nią żyć Źródło: .

Kuchenne rewolucje uczyniły z Magdy Gessler jedną z największych gwiazd polskiej telewizji. Restauratorka, choć uwielbiana przez większość widzów, styka się czasami z negatywnymi komentarzami także ze względu na swój wygląd. Jak wyznała, na jej twarzy widać jednak chorobę, na którą cierpi.

Kuchenne rewolucje od lat cieszą się niezmiennie ogromną popularnością wśród widzów stacji TVN. Program silnie wypromował Magdę Gessler, której szybko udało się wyrosnąć na jedną z najbardziej znanych i obrotnych krajowych celebrytek. Za sławą poszedł jednak niestety w jej życiu także hejt, w tym także ten związany z wyglądem.

Kuchenne rewolucje nie byłyby tym samym bez Magdy Gessler

Restauratorka sama przyznaje, że napotykała już na nieprzyjemne komentarze, dotyczące swojej twarzy. Niektórzy internauci zarzucali jej, że przesadza z wypełniaczami. Inni sugerowali, iż być może któryś z zabiegów medycyny estetycznej miał pójść niezgodnie z planem. Ostatecznie Gessler zdecydowała się więc w rozmowie z "Faktem" odnieść do podobnych przytyków, ujawniając jednocześnie, że od lat żyje z przykrą dolegliwością.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Mam paraliż nerwu trójdzielnego. Gdy się uśmiecham, to po prostu część twarzy jest nieregularna i nierówna. Na zdjęciach wygląda to tak, jakbym coś robiła z twarzą. Ludzie myślą, że przyczyną jest jakieś sztuczne wypełnienie, a to po prostu skaza, z którą żyję - ujawniła popularna restauratorka.

Szczere wyznanie gwiazdy TVN

Dzisiaj grzeje: 1. Jak powstają frytki z McDonald’s? Kiedy zobaczysz, już nigdy ich nie zjesz, szokujące nagranie
2. Smutna wiadomość dot. Roberta Janowskiego. Jego żona potwierdziła doniesienia

- Naprawdę nie mam nic wypchanego! Mam więc taką twarz z powodu genów, ale też dlatego, że nie jestem najchudszą osobą na świecie. I ten tłuszczyk też robi swoje - dodała szczerze prowadząca programu Kuchenne rewolucje.

Jak więc widać, zarzuty niektórych widzów okazały się ostatecznie nietrafione i zapewne przykre dla samej Magdy Gessler. W rzeczywistości na jej twarzy widać bowiem przypadłość, z którą od lat musi żyć.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kolor ziemniaka jest istotny dla naszego zdrowia. Szczególnie jednego powinniśmy unikać
  2. Żona Krzysztofa Piątka to najprawdziwsza piękność. Jej zdjęcia podbijają internet (FOTO)
  3. Smutne doniesienia nt. Pawła Królikowskiego. Podjęto ostateczną decyzję w Polsacie, zrozpaczeni fani nie zobaczą go w nowym sezonie show
  4. Kolejne kłopoty Tymoteusza Szydło. Jego decyzja doprowadziła do przykrych konsekwencji
  5. Naprawdę bolesna wiadomość. Nie żyje Zbigniew Wiśniewski

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News