Gniot, chemia i smród niewywietrzonych myszy. Magda Gessler już dawno nie była tak wściekła

Gniot, chemia i smród niewywietrzonych myszy. Magda Gessler już dawno nie była tak wściekła Źródło: Player.pl TVN screen: Kuchenne Rewolucje S21E02

W programie "Kuchenne rewolucje" Magda Gessler tym razem już kompletnie straciła cierpliwość. Dawno nie widzieliśmy tak zdenerwowanej restauratorki, lokal przerósł jej najgorsze oczekiwania.

Program "Kuchenne rewolucje" jest w telewizji emitowany już od 10 lat, ale chyba nigdy nie widziano Magdy Gessler, aby tak bardzo straciła cierpliwość. Restauratorka tym razem odwiedziła pizzerię w Ustroniu, kurorcie w Beskidzie Śląskim, który słynie ze sporej konkurencji i dużego ruchu turystycznego.

"Kuchenne rewolucje" jakich nie było od dawna. Wściekła Magda Gessler

Lokal miał poważny problem z klientami. Właściciel wcześniej był kierowcą w lokalu, a gdy nadarzyła się okazja odkupienia go, wziął kredyt i wpadł w spiralę długów. Liczył, że zyski z lokalu zwrócą mu inwestycję, ale niestety, sala, ciągle świeciła pustkami.

Lokal już od samego początku nie spodobał się Magdzie Gessler. Narzekała na wystrój, nazywając go "chińskim lokalem, z włoską ceratą". Ponadto zirytowała ją karta dań, która była zapisana bardzo małą czcionką, przez co trzeba było się wysilić, żeby cokolwiek przeczytać. Jedzenie niestety opinii Magdy Gessler nie poprawiło.

- Ciasto jest gniotem. Wszystko to sama chemia [...] nie będziemy tu więcej eksperymentować [...] pizza z g****anym serem i g****anym ciastem niedopieczonym. Niech pan spojrzy w lustro - grzmiała Magda Gessler.

Magda Gessler szaleje i zrywa zasłony. 

Z początku Magda Gessler nie chciała przeprowadzić rewolucji, ale za namową siostry właściciela podjęła się tego wyzwania. Porządki zaczęła bardzo agresywnie, od zrywania zasłon i zrzucania na ziemię obrusów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Otwórzcie wszystkie, możliwe okna [...] Tu jest smród niewywietrzonych myszy, zas***ch kanap - krzyczała restauratorka.

Dzisiaj grzeje: 1. Zakaz handlu złagodzony. Nieoficjalnie: rząd wprowadza ważne zmiany z powodu koronawirusa

2.Lekarz oszacował, ile miesięcy będzie trwać wirus w Polsce. „Musimy szykować siły”

Po siedmiu tygodniach od rewolucji Magda Gessler wróciła do lokalu, który zmienił profil i nazwę na "Dzik i dąb". Klienci byli zadowoleni, jak i sama restauratorka. Co ciekawe, zmienił się również właściciel, siostra dotychczasowego dzierżawcy przejęła lokal.

 Najlepsze newsy dnia: 

  1. Ksiądz nie chce odwołać rekolekcji. Według niego gorszy od koronawirusa jest wirus atakujący duszę
  2. Polscy skoczkowie poddani kwarantannie. W izolatce również Adam Małysz
  3. Mamy przełom ws. koronawirusa? Naukowcy informują o skutecznym leku, jest znany od 70 lat
  4. Pyszne i banalnie proste ciasto bez cukru, mleka i mąki. Niezapomniany smak sprawi, że każdy poprosi o dokładkę
  5. Zastępca ministra zdrowia wygadał się u Rydzyka. Bardzo ważny komunikat dla Polaków
  6. W Biedronkach zostały zainstalowane nowe kasy z ukrytymi funkcjami. Dobrze je znać

Źródło: Player PL

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News