Kuchenne rewolucje i skanad
youtube
Aneta Wasilewska - 13 Stycznia 2020

Skandal w Kuchennych rewolucjach. Magda Gessler postanowiła walczyć z alkoholizmem uczestnika, udało się jej?

Kuchenne rewolucje stały się prawdziwym hitem telewizji TVN i doczekały aż 19 sezonów. W jednym z nich Magda Gessler postanowiła walczyć nie tylko o dobry smak potraw, ale i o zdrowie jednego z uczestników. Czy restauratorce udało się zwalczyć jego alkoholizm?

"Kuchenne rewolucje" goszczą na ekranie TVN już od niemalże 10 lat. W tym czasie jedna z najbardziej znanych restauratorek w kraju zjeździła Polskę wzdłuż i wszerz by podnosić standardy restauracji w całym kraju. Dzięki jej rewolucją w każdym polskim mieście można smacznie zjeść bez martwienia się o zdrowie.

Obrazek zwierzętaNa jednym obrazku ukryte są aż 4 zwierzęta. Trudno je odnaleźć, poradziliście sobie?Czytaj dalej

Kuchenne rewolucje walczą nie tylko o potrawy pełne smaku

W jednym z wyemitowanych odcinków Magda Gessler postanowiła pomóc wypromować restaurację, ale nie tylko. Kuchenne rewolucje znane są z tego, że nie tylko walczą o miejsca, gdzie możemy smacznie zjeść, ale i o to, by pracownicy, którzy tam pracują, otrzymywali na czas pensje i byli traktowani z szacunkiem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

DzieckoPodczas remontu znalazł w domu dziecięcą trumnę. Zajrzał do środka i zamarłCzytaj dalej

Kuchenne rewolucje w Gubinie pokazały nam coś zupełnie innego. Restauracja, która znajduje się na pograniczu Polski i Niemiec jest prowadzona przez właścicielkę, która ma problem z nadużywaniem alkoholu.

Program Kuchenne rewolucje pomógł w walce z chorobą?

Magda Gessler od razu zauważyła, że problemy z jakim zmaga się restauracja Gospoda wynikają z alkoholizmu właścicielki. Restauratorka po rozmowie z pracownikami nie miała już wątpliwości, że właśnie alkohol wpędził restaurację w kłopoty. Właścicielka usłyszała ultimatum, mogła wybrać się na spotkania Anonimowych Alkoholików albo program Kuchenne rewolucje opuszczają Gospodę.

Właścicielka, pani Beata, chciała, aby rewolucje odbyły się w Gospodzie, więc niechętnie, ale zgodziła się na warunek Magdy Gessler. Odcinek Kuchennych rewolucji ostatecznie więc w restauracji nakręcono, ale kiedy po kilku miesiącach restauratorka znowu pojawiła się w Gubinie, prawda szybko wyszła na jaw.

Dzisiaj grzeje:

1. Mąż znęcał się nad uwielbianą piosenkarką psychicznie i fizycznie. Groził, że obetnie jej palec
2. Zatrważające wiadomości z południa Polski. Bardzo mocne uderzenie, zatrzęsły się budynki, mieszkańcy są zdezorientowani

Potrawy zaserwowane restauratorce nie spełniły jej oczekiwań. Magda Gessler na zakończenie programu nikomu nie polecała restauracji, która teraz nazywała się "Dzika świnia". Jedyne, co się zmieniło, to fakt, że właścicielka restauracji nie przestała uczęszczać na spotkania AA i do dziś nie pije.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Skandal podczas 28. finału WOŚP. Zachowanie protestujących oburzyło mieszkańców
  2. Żona Kamila Glika jest jedną z najpiękniejszych Polek. Jej zdjęcia powalają internautów (FOTO)
  3. Zdrowe dziecko położyło się spać we własnym łóżku. Po 2 godzinach było martwe, przyczyna odebrała mowę lekarzom
  4. Nikt wcześniej tak nie poniżył Magdy Gessler. Nie mieści się w głowie, jak została potraktowana przed kamerami Kuchennych rewolucji
  5. Nie żyje wyjątkowy muzyk, jego zespół był uwielbiany przez Polaków. Miał tylko 45 lat

Domowe trikiWłożyła kilka zapałek do doniczki. Efekt powala, zaskakujące triki domoweCzytaj dalej

źródło: superexpress

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News