Magda Gessler żąda fortuny od restauracji, w której przeprowadzała "Kuchenne Rewolucje". Ogromne oszustwo

Magda Gessler żąda fortuny od restauracji, w której przeprowadzała "Kuchenne Rewolucje". Ogromne oszustwo Źródło: youtube.com/fakt24

"Kuchenne rewolucje" słyną z niesamowitych metamorfoz polskich restauracji, które po wizycie Magdy Gessler zyskują nowe menu i odnowione wnętrze. Zazwyczaj wszelkie poprawki są przeprowadzane za darmo, jednak od jednego lokalu prowadząca żąda ogromnej sumy. Powód jest oburzający.

"Kuchenne rewolucje" cieszą się dużym zainteresowaniem widzów, ale też restauratorów, którzy wierzą, że Magda Gessler jest w stanie uratować ich biznes. Prezentacja na antenie TVN, a zwłaszcza rekomendacja jurorki "MasterChefa", gwarantuje, że ludzie chętnie będą odwiedzać lokal. Żaden uczestnik jednak nie spodziewa się, że przyjdzie mu słono zapłacić.

Lokal przeszedł "Kuchenne rewolucje". To, co zrobił właściciel, oburzyło Magdę Gessler

W 2013 roku Magda Gessler odwiedziła lokal Łebska Chata. Udzieliła właścicielom niezbędnej pomocy, a "Kuchenne rewolucje" po raz kolejny zakończyły się sukcesem. Gdy prowadząca wróciła po kilku tygodniach, udzieliła restauracji swojej rekomendacji. Jurorka "MasterChefa" ciągle obserwuje miejsca, w których gościła z kamerą, i dba o to, by swoim nazwiskiem reklamować tylko te miejsca, gdzie jej zdaniem jedzenie jest na najwyższym poziomie.

Łebska Chata najwyraźniej nie przerwała próby czasu, a goście zaczęli się skarżyć na lokal. Nie umknęło to uwadze Magdy Gessler, która bardzo szybko postanowiła cofnąć swoją rekomendację. Mimo to, banner chwalący się poleceniem od najlepszej restauratorki w kraju nadal wisi nad knajpą. Właśnie to sprawiło, że prowadząca "Kuchenne rewolucje" postanowiła zażądać od właścicieli zapłaty. Skierowała sprawę do sądu, a jako zadośćuczynienie zażyczyła sobie kwoty 100 tysięcy złotych oraz przeprosin.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Właściciele restauracji muszą zapłacić Magdzie Gessler

Sprawa wykorzystania nazwiska oraz wizerunku Magdy Gessler bez jej zgody została rozstrzygnięta przez Sąd Okręgowy w Słupsku. Właściciel Łebskiej Chaty tłumaczył się, że nie dostał od celebrytki informacji o żądaniu usunięcia bannera, sędzia jednak przyznał rację gwieździe TVN. Restaurator został zobowiązany do zapłacenia 9 tysięcy złotych odszkodowania oraz udostępnienie na Facebooku przeprosin za swoje zachowanie. Przeprosiny mają także pokazać się na bannerze.

Trzeba przyznać, że to duże oszustwo ze strony właściciela nadmorskiej knajpy. Dla wielu osób Magda Gessler i jej rekomendacja to główne powody, dla których warto gdzieś zjeść. Wykorzystywanie bez jej zgody wizerunku oraz nazwiska jest skandaliczne, bowiem wprowadza w błąd konsumentów. Resturatorka potrafi jednak zadbać o swoją reputację, a dzięki temu "Kuchenne rewolucje" dają gwarancję smacznych dań.

ZOBACZ TAKŻE

  1. SKANDAL! Znany piosenkarz ma nieślubnego syna! Prawda właśnie wyszła na jaw. Zostały wykonane badania DNA, które zszokowały wszystkich!
  2. PRZERAŻAJĄCY wygląd Alicji Resich-Modlińskiej. Legenda TVP zniszczyła twarz operacjami plastycznymi 
  3. Totalna przesada. W mediach pojawiły się informacje, że Zenek Martyniuk nie żyje
  4. Rodzina Anny Przybylskiej podjęła zdumiewającą decyzję. Dzieci zmarłej aktorki tego bardzo potrzebują
  5. Dopiero teraz ta informacja dostała się do polskich mediów. Aktorka serialu "Ranczo" siedziała w areszcie, odbierze wam mowę
  6. Pilny alarm IMGW w TVN na piątek i sobotę dla połowy Polski. Sytuacja jest bardzo poważna, lepiej zostańcie w domach
  7. 14-letnia Roksana Węgiel wygina się w stroju kąpielowym. Będziecie w szoku, potworna burza w sieci (FOTO)
  8. Tak wygląda grób Babki z "Kiepskich" lata po śmierci artystki. Wzruszające

Źródło: Gazeta Wyborcza

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News