Dramat, polały się łzy w Kuchennych rewolucjach. Niewyjaśniona śmierć, Gessler załamana musiała pomóc

Dramat, polały się łzy w Kuchennych rewolucjach. Niewyjaśniona śmierć, Gessler załamana musiała pomóc Źródło: YouTube - TVN Style

Kuchenne rewolucje od lat cieszą się ogromną popularnością wśród polskich widzów. W jednym z ostatnich odcinków formatu polało się naprawdę wiele łez. Krytyczna początkowo Magda Gessler nieco zmieniła ton, gdy poznała tragiczną historię życia właścicielki odnawianego lokalu.

Kuchenne rewolucje zagościły w najnowszym odcinku w Pabianicach, gdzie ekipę Magdy Gessler zaprosiła właścicielka restauracji „Niebo w gębie”. Lokal jest obecnie prowadzony przez panią Jadwigę oraz jej partnera, Johana Paula. Pomysł na biznes kulinarny zrodził się w głowie kobiety, gdy przeszła na wcześniejszą emeryturę. Do rezygnacji z poprzedniej pracy zmusiły ją za to problemy zdrowotne.

Kuchenne rewolucje gościły w Pabianicach

Magda Gessler początkowo bardzo krytycznie wypowiedziała się o potrawach przygotowanych przez panią Jadwigę. W charakterystyczny dla siebie sposób celebrytka nie przebierała w słowach, nie chwaląc właściwie żadnego aspektu związanego z rozwojem lokalu, do którego ją zaproszono.

- Pierogi są zimne w środku. Ciasto potwornie twarde i grube. Masakra, że pani dodaje do farszu marchewki. (...) Pani jest bardzo zdenerwowana. Czy pani brała coś na uspokojenie? Jakaś walerianka poleciała? Bo tak to wygląda - powiedziała Gessler przed kamerami.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wówczas celebrytka dowiedziała się, że kondycja pani Jadwigi jest związana z faktem, że ta ma za sobą już cztery udary. Historia jej życia okazała się za to naprawdę tragiczna - pierwszy ukochany kobiety zginął w tragicznych, tajemniczych okolicznościach, co odbiło się na całej jej przyszłości.

Dramatyczna przeszłość właścicielki lokalu

Dzisiaj grzeje: 1. Nie uwierzycie, kim jest żona Jurka Owsiaka. Jego przeciwnicy dostaną zawału

2. Okropne odkrycie na północy Polski. Nie żyją 2 osoby, dzieci zostały bez rodziców

- Jak miałam 39 lat, zginął mój mąż. Nie wiemy do dzisiaj, co się stało. Znaleźli jego ciało, ale już był... Ja nie mogę o tym mówić. Najprawdopodobniej ktoś mu pomógł. Obrabowali go, samochód do tej pory się nie znalazł. Zabili go na Słowacji - wyznała załamana właścicielka restauracji.

Jej wyzwanie nieco zmieniło podejście Magdy Gessler, która była ewidentnie poruszona tą tragiczną historią. Celebrytka złagodziła ton i zabrała się wraz z panią Jadwigą do ciężkiej pracy, by całkowicie odnowić restaurację „Niebo w gębie”. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Obudził ją silny ból głowy. Lekarze nie mogli już pomóc
  2. Żona Artura Boruca to prawdziwa piękność. Zdjęcia Sary Boruc są prawdziwą petardą (FOTO)
  3. Jest źle z Agnieszką Chylińską. Podjęła ostateczną decyzję, od lat sobie nie radzi
  4. Doda przestała ukrywać prawdę o dzieciach. Mocne wyznanie
  5. Więzienie, porzucona ciężarna kobieta i śmierć. Media przemilczały, co wydarzyło się po "Chłopakach do wzięcia"

Źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News