Magda Gessler nie wytrzymała. Dała mu po całej twarzy, sympatycy "Kuchennych rewolucji" nie zapomną mocnej utarczki

Magda Gessler nie wytrzymała. Dała mu po całej twarzy, sympatycy "Kuchennych rewolucji" nie zapomną mocnej utarczki Źródło: kadr programu "Kuchenne rewolucje"

"Kuchenne rewolucje" wstrząsnęły widzami TVN, którym aż trudno było uwierzyć w zachowanie Magdy. Prowadząca nie wytrzymała i już po chwili jej dłoń wylądowała na twarzy właściciela lokalu.

Gospodyni programu "Kuchenne rewolucje" regularnie dostarcza zarówno swoim fanom, jak i bohaterom show wiele naprawdę skrajnych emocji, o których przez długi czas trudno jest zapomnieć. Widzowie mieli możliwość zobaczyć gwiazdę w chwilach szczęścia i wściekłości. Na własne oczy mogli przekonać się jak ta reaguje na panujący w lokalach brud. W jednym z odcinków prowadząca przeszła samą siebie.

Sympatyków programu "Kuchenne rewolucje" wbiło w fotel. Właściciel knajpy nieźle dostał od Gessler

Kolejne odcinki "Kuchennych", kolejne miejsca do uratowania, kolejni bohaterowie, ale Magda Gessler zawsze pozostaje taka sama- bezpośrednia, niekryjąca swojego niezadowolenia. Restauratorka starannie dba o zachowanie wysokich standardów swoich lokali, a zdobytą na przestrzeni lat w tym zakresie wiedzę, stara się przekazać innym właścicielom, przemierzając Polskę i odwiedzając kolejne knajpy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

W jednym z odcinków zagościła w Świnoujściu w restauracji o nazwie "Taste", nad którą pieczę sprawują Ewa i Krzysztof. Pierwszy zgrzyt pojawił się już na samym starcie, bowiem chyba nikogo nie zdziwi fakt, że gwiazda TVN nie była wielką fanką serwowanych tam potraw, krótko określając je "masakrą". To był jednak dopiero początek nieprzyjemności, a emocje już zaczynały w niej buzować. 

Dzisiaj grzeje: 1. Kelnerka myślała, że nikt jej nie widzi. W kuchni podniosła spódnicę i coś okropnego. Wszystko nagrano

2. Wyciekło nagranie. Film z bijatyki "Pięknych i Młodych" poraża, wiadomo już kto zaczął

Po skromnej konsumpcji Gessler, jak zawsze, postanowiła zajrzeć do kuchni, gdzie nie brakowało impulsów, skłaniających do bezpośredniego wyrażania złości. Miejsce, w którym na co dzień przygotowywane jest jedzenie obrastało w brud. Gospodyni pewnie chwyciła za nóż i zaczęła zeskrobywać z blatów zaschnięty tłuszcz. W międzyczasie nie umknęła jej uwadze reakcja Krzysztofa, który był wyraźnie rozbawiony całą sytuacją. Wystarczyła sekunda, by w Magdzie coś pękło. Błyskawicznie odsunęła się od blatu, a zdjęty z noża brud rozsmarowała na jego twarzy.

- To nie jest śmieszne. To nie są żarty. Jak to się ciągnie? Jak gile - mówiła wzburzona. 

 Najlepsze newsy dnia: 

  1. Napój oczyszczający tętnice. Wystarczy pić dwa razy dziennie
  2. Piękna sędzia z Polski wychodzi za mąż. Oświadczył jej się znany sędzia (FOTO)
  3. Deklasacja, Agata Duda nie miała szans. Roksana Węgiel przebiła granicę
  4. Fani wpadli w euforię. Michał Szpak pokazał się z najważniejszą kobietą w swoim życiu (FOTO)
  5. W ostatniej chwili zmieniono zasady, emeryci nie mieli o nich pojęcia. Chodzi o dodatkowe 500 złotych do emerytury

Źródło: player tvn

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News