Kuchenne rewolucje w Lęborku
youtube/tvn
Aneta Wasilewska - 9 Stycznia 2020

Magda Gessler pobladła, zamiast gości w drzwiach stanął komornik. Skandal, do szpitala trafiła właścicielka

Kuchenne rewolucje wprawiły widów w osłupienie. Nikt nie mógł uwierzyć, że aż tyle wydarzeń miało miejsce w jednym odcinku. Magda Gessler pobladła, gdy w restauracji pojawił się komornik. Właścicielka musiała zostać pilnie przetransportowana do szpitala. Prawdziwy skandal.

"Kuchenne rewolucje" za sprawą Magdy Gessler sprawiły, że wiele polskich barów i restauracji zyskało na jakości, poprawiło swoje warunki, a przede wszystkim zyskało szeroką gamę klientów. Program uwielbiany przez widzów stacji TVN, każdego czwartkowego wieczoru dostarczał niebywałych emocji. Jednak to jeden wyjątkowy odcinek, który miał swoją premierę w czwartym sezonie sprawił, że publiczność przecierała oczy ze zdumienia.

Katarzyna Dowbor małżeństwo synaKatarzyna Dowbor drży z niepokoju o małżeństwo syna. Szczerze powiedziała, co uważa o Joannie KoroniewskiejCzytaj dalej

Skandal w programie "Kuchenne rewolucje"

W jednym z archiwalnych odcinków programu "Kuchenne rewolucje" miało miejsce tyle wydarzeń, że spokojnie wystarczyłoby na cały sezon. Najpierw Magda Gessler w drzwiach zauważyła komornika, a następnie właścicielka i restauratorka, pani Stanisława, została pilnie przewieziona do szpitala.

Odcinek, w którym Magda Gessler udała się do Lęborka, by zrewolucjonizować Stella Cafe, przeszedł do historii programu "Kuchenne rewolucje". Z każdą minutą widzowie z coraz szerzej otwartymi oczami przyglądali się temu, co dzieje się na ekranie.

"Kuchenne rewolucje" w Lęborku

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Edyta GórniakZłe rzeczy dzieją się z Edytą Górniak. Jej wygląd zmienił się drastycznieCzytaj dalej

Podczas nagrywania do lokalu, gdzie przeprowadzane były "Kuchenne rewolucje", wszedł komornik, zajmując wszystko, co znajdowało się w Stella Cafe, w tym sprzęt ekipy TVN. Magda Gessler aż pobladła, bowiem pierwszy raz w programie spotkała się z taką sytuacją, a odcinek nie mógł zostać dokończony. Emocje towarzyszyły nie tylko widzom, właścicielka zasłabła i musiała zostać przewieziona do szpitala. Okazało się, że jej długu wobec właściciela budynku uniemożliwiły pracę gwieździe TVN.

Dzisiaj grzeje:

1. Kelnerka myślała, że nikt jej nie widzi. W kuchni podniosła spódnicę i coś okropnego. Wszystko nagrano

2. Dramatyczne doniesienia o Teresie Lipowskiej. Fani są zrozpaczeni, aktorka na resztę życia podjęła smutną decyzję

Stella Cafe została zamknięta, dług został uregulowany, a ten odcinek programu "Kuchenne rewolucje" przeszedł do historii. Widzowie, którzy go przegapili mogą go jeszcze obejrzeć w sieci. Jedyną pozytywną zmianą w Lęborku było znalezienie pracy utalentowanemu kucharzowi. Mężczyzna za sprawą Magdy Gessler otrzymał posadę w restauracji, którą wcześniej odwiedziła restauratorka wraz z programem "Kuchenne rewolucje".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Napój oczyszczający tętnice. Wystarczy pić dwa razy dziennie
  2. Piękna sędzia z Polski wychodzi za mąż. Oświadczył jej się znany sędzia (FOTO)
  3. Smutne. Uwielbiana gwiazda polskiego kucharstwa nie żyje
  4. Dramatyczne doniesienia o Teresie Lipowskiej. Fani są zrozpaczeni, aktorka na resztę życia podjęła smutną decyzję
  5. Dagmara ujawniła nieznane szczegóły ze swojego życia, ma młodszego partnera. Niebywałe, co powiedziała o swoim związku

BliźniakiBliźniaki po porodzie zanosiły się nieziemskim płaczem. Wszystko przez jedną rzecz, którą zrobili im lekarzeCzytaj dalej

źródło: ekspressbydgoski

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News