Wielkie oszustwo Magdy Gessler wyszło na jaw? Jedna z fanek wszystko ujawniła

Wielkie oszustwo Magdy Gessler wyszło na jaw? Jedna z fanek wszystko ujawniła Źródło: youtube.com

"Kuchenne rewolucje" prowadzone przez charyzmatyczną polską restauratorkę są prawdziwym hitem TVN-u. W programie to najczęściej właściciele lokali oszukują Magdę Gessler i chcą ukryć pewne niewygodne fakty. Tym razem jednak to celebrytka miała dopuścić się oszustwa.

Gwiazda show "Kuchenne rewolucje" unika tematu jak ognia. Kiedy fanka chciała wiedzieć "na czym stoi", została potraktowana jak cień - nikt nie zwrócił uwagi na jej roszczenia. Miała do nich jak najbardziej prawo - Magda Gessler wolała udać, że nie widzi?

Gwiazda programu "Kuchenne rewolucje" unikała odpowiedzi - było to dla niej niewygodne?

Magda Gessler chętnie wchodzi w różne dyskusje ze swoimi fanami. Wielu internautów zadaje jej nawet dość absurdalne pytania, licząc na śmieszną i powalającą odpowiedź. Pod wpisami Magdy Gessler najczęściej jednak pojawiają się prośby o "besos", czyli o całusy, które ta chętnie rozdaje. Jednak jakiś czas temu jeden z komentarzy stał się łyżką dziegciu na jej profilu. Fanka wprost zarzuciła jej oszustwo.

Sprawa wyszła na jaw w grudniu zeszłego roku. Fanka chciała zwrócić uwagę na problem, z którym się boryka - umowa nie została zrealizowana. Jednak Magda Gessler zignorowała wysoko zaplusowany komentarz, tak, jakby unikała odpowiedzi na niewygodne pytanie.

- Pani Magdo, w czerwcu wygrałam kolację z Panią w konkursie Mazurskiej Manufaktury. Do tej pory nie mam żadnych informacji w tej sprawie, mimo wielokrotnych próśb... Czy kolacja dojdzie kiedyś do skutku? - napisała kobieta.

O tym czy kolejna kolacja dojdzie do skutku, okaże się wkrótce

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mazurska Manufaktura jest właścicielem browaru w Szczytnie. Aby zachęcić do kupna akcji, zorganizowano konkurs. Osoba, która kupi chociaż jedną akcję i napisze odpowiedź na pytanie, kogo by wziął na wyjątkową kolację z Magdą Gessler i dlaczego. Kobieta wygrała konkurs, dzięki któremu miałaby mieć okazję wybrać się do "U Fukiera" obeszła się smakiem - nikt nie reagował na to, że nagroda nie została zrealizowana.

Dzisiaj grzeje: 1. Nauczycielka kazała uczniom zrobić sobie zdjęcia. W życiu nie spodziewali się, do czego je wykorzysta
2. Informacyjny chaos, mnóstwo zabitych. Trwa pilna akcja pod centrum handlowym

Kolacja z Magdą Gessler stała się jednak przedmiotem licytacji. Wiele osób zastanawia się, czy i ta nie dojdzie do skutku. Na aukcję WOŚP przeznaczono spotkanie i kolację z Magdą Gessler i z jej synem Tadeuszem Müllerem. Licytacja już się skończyła - szczęśliwiec wygrał ją za 50200 złotych.

Fot. facebook.com/Magda Gessler

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwałtowny wzrost zachorowań. Choroby weneryczne rozprzestrzeniają się błyskawicznie
  2. Ważna wiadomość od organizatorów konkursu w Willingen. Skoki zostały przełożone
  3. Myślisz, że nie jesz przeterminowanego i nadgniłego mięsa? Ujawniamy sposoby sklepów na "odświeżanie" jedzenia, porażające
  4. Małgorzata Rozenek w ciąży wylądowała nagle w szpitalu? Radosław Majdan opublikował zdjęcie, wyjaśniamy
  5. Irena Santor po śmierci Lipko zdradziła wszystko. Mało kto wiedział jaka była prawda

Źródło: Facebook

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News