Sprawdziliśmy ile kosztuje schabowy w restauracji Gessler. Dwa razy, bo za pierwszym nie mogliśmy uwierzyć

Sprawdziliśmy ile kosztuje schabowy w restauracji Gessler. Dwa razy, bo za pierwszym nie mogliśmy uwierzyć Źródło: Fot. Instagram - Magda Gessler

"Kuchenne Rewolucje" przez lata stawały się jednym z najważniejszych programów w ramówce telewizji TVN. Widzowie pokochali styl przeprowadzania metamorfoz przez niezwykle charakterystyczną prowadzącą. Kobieta wciąż rozwija swój biznes i sama otwiera nowe restauracje. Ceny mogą wywołać zdziwienie.

"Kuchenne Rewolucje" zdobyły ogromną popularność przede wszystkim dzięki osobie prowadzącej, którą jest Magda Gessler. Widzowie uważają, że nikt inny nie umiałby w tak zdecydowany sposób zmusić właścicieli lokali w całej Polsce do pracy nad poprawą warunków panujących w restauracjach.

Trudno jest odmówić im racji, bo trzeba przyznać, że kobieta wykonuje w swoją pracę w sposób surowy, ale zawsze z troską o dobro restauratorów oraz ich klientów. Gessler prowadzi także własne restauracje, a ostatnio zdecydowała się na zwiększenie swojej działalności o kolejne obszary. Tym razem dowiedzieliśmy się, że nowy lokal został otwarty poza granicami Polski. 

Magda Gessler uskutecznia swoje "Kuchenne Rewolucje". Ceny w nowej knajpie powalają

Okazuje się, że Magda Gessler planuje ekspansję swojej marki na inne kraje Europy. Póki co nie decydowała się ona na taki ruch, ale w związku z coraz lepszą reputacją wygląda na to, że taki ruch może być opłacalny, zwłaszcza w miejscu, na które się zdecydowała. Jak się dowiadujemy, w Londynie otwarto White Goose Bistro. Jest to lokal, w którym Brytyjczycy mają mieć możliwość zapoznania się z polską kuchnią.

Możemy również domyślać się, że z pewnością odwiedzać będą go także licznie zgromadzeni w stolicy Anglii Polacy, którzy nie mają możliwości korzystania z dobrodziejstw naszej kuchni. Ceny w lokalu są jednak przystosowane do kieszeni Anglików. W restauracji serwowane są polskie specjały, jednak zapłacić trzeba za nie znacznie więcej, niż w naszym kraju. Tatar kosztuje 10 funtów, podwójny schabowy to aż 13,90 funtów! To odpowiednio niemalże 50 i 65 złotych. Trudno ukryć fakt, że restauracja jest skierowana głównie do Brytyjczyków, którzy mają zapoznać się z polskimi daniami, jednak cena może dziwić. Szczególnie tych, którzy przyzwyczajeni są do znacznie bardziej racjonalnych wydatków związanych z żywieniem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

 Wśród polskich dań znaleźć można także kotlety mielone, żur staropolski z kiełbasą, czy pierogi ruskie. Ich cena również nie należy do najniższych, jednak warto pamiętać, że lokale prowadzone przez Magdę Gessler cieszą się bardzo dobrą renomą, więc cena nie może dziwić. Już na wiosnę obejrzymy kolejne odcinki programu Kuchenne Rewolucje. Restauratorka wzięła udział w spocie promującym wiosenną ramówkę stacji TVN, możemy się więc domyślać, że wkrótce czekają nas kolejne przygody Magdy Gessler. Fani serii już cieszą się na myśl o nowych odcinkach, które ukażą się już niebawem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bracia Golec przeżyli TRAGEDIĘ. Do dziś nie pogodzili z TĄ wielką stratą. Przygotujcie chusteczki
  2. Finalista ''Mam Talent'' ma raka SERCA. Poprosił fanów o coś NIESAMOWITEGO. Będziecie płakać
  3. Zenek Martyniuk mieszka w niewyobrażalnych luksusach. Rezydencja króla disco to prawdziwy pałac (FOTO)
  4. Żona mistera Polski Rafała Maślaka załamała się na weselu. To co powiedziała mężowi rozrywa serca
  5. Jackowski przy nim jest "amatorem". Nagły huk w domu, tylko szósty zmysł ocalił mu życie
  6. Lepiej, żeby Rozenek nigdy tego nie zobaczyła. Doda ośmieszyła jej partnera tak, że ze wstydu zapadnie się pod ziemię

źródło: Plotek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News