Gessler była na krawędzi, cios był zbyt silny. Nowotwór zaatakował nagle i bez ostrzeżenia, odebrał jej ukochaną osobę

Gessler była na krawędzi, cios był zbyt silny. Nowotwór zaatakował nagle i bez ostrzeżenia, odebrał jej ukochaną osobę Źródło: youtube/TVN

"Kuchenne rewolucje" są jednym z najchętniej oglądanych programów. Jego prowadząca, Magda Gessler, zdradziła wielką tajemnicę. restauratorka była na krawędzi, kiedy nowotwór nagle zaatakował i odebrał jej ukochaną osobę.

"Kuchenne rewolucje" bez Magdy Gessler mogłyby nie istnieć. To za sprawą impulsywnej restauratorki, program zdobył wielkie uznanie widzów w całym kraju. Dzięki programowi w Polsce można zjeść zdecydowanie lepiej, jednak niewiele osób zdaje sobie sprawę, jaki los spotkał prowadzącą. W jej życiu wydarzyła się wielka tragedia po której ciężko było jej się pozbierać. Okazało się, że nowotwór nagle zabrał jej ukochaną osobę. 

"Kuchenne rewolucje" pozwolił Polakom poznać Magdę Gessler 

Magda Gessler jest jedną z najbarwniejszych postaci w telewizji TVN. Po programie "Kuchenne rewolucje" stała się jeszcze większą gwiazdą, a jej nazwisko trafiło na usta Polaków. Nikt nie wyobraża sobie programu kuchennego bez jego największe gwiazdy. 

"Kuchenne rewolucje" już od dawna są emitowane w telewizji TVN, ale do dziś niewiele osób zdaje sobie sprawę, jaką tragedię musiała przeżyć Magda Gessler. Okazuje się, że ciężki nowotwór nagle zabrał jej jedną z ukochanych osób. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Życie Magdy Gessler przed programem "Kuchenne rewolucje"

- Na początku 6. miesiąca z powodu dodatkowych skurczów, kiedy byłam z moim małym synkiem na zakupach, odeszły mi wody. Przewieziono mnie do najlepszego szpitala. Zaczął się proces ratowania dziewczynki. Kobiecie w takiej sytuacji grozi zakażenie krwi i śmierć. Życie dziecka podtrzymywano tygodniami. Codziennie czułam, jak się ruszała, jak się tuliła we mnie. Umierałam ze strachu. Myślałam, że osierocę rocznego Tadeusza - wyznała gwiazda programu "Kuchenne rewolucje". 

Magda Gessler przed rozpoczęciem prowadzenia programu "Kuchenne rewolucje" straciła córkę. Niedługo potem okazało się, że jej mąż jest ciężko chory. Nowotwór niestety zabrał ukochanego mężczyznę. Volkhart Muller zachorował na niezwykle groźnego raka skóry. 

Dzisiaj grzeje: 1. Zainstalowała kamery w domu przez zachowanie męża. Nagranie z kuchni wystarczyło, by się wyprowadziła
2. Ujawniono nieznane dotąd przepowiednie Baby Wangi na 2020 rok. Spełnia się na naszych oczach?

Gwiazda programu "Kuchenne rewolucje" wielokrotnie wyznawała, że tragedia, jaka ją dotknęła, sprawiła, że jej charakter się wzmocnił. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy mogące świadczyć o poważnej chorobie. Nie warto ich lekceważyć
  2. Śmierć polskiego sportowca. Osierocił trójkę dzieci
  3. Wystarczą tylko 3 składniki i wszyscy będą w 7 niebie. Niezwykle prosty przepis na cudowne ciasto
  4. Odkryto największą tajemnicę matki Jana Pawła II. Przez dziesięciolecia nikt nie wiedział
  5. Wszystkich wryło. Andrzej Duda opublikował słowa o córce Tomasza Lisa, o co chodzi?

źródło: smakosze 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News