Porażające sceny w "Kuchennych rewolucjach". Niewiarygodne, co zrobiła Gessler, przekroczyła wszelkie granice?

Porażające sceny w "Kuchennych rewolucjach". Niewiarygodne, co zrobiła Gessler, przekroczyła wszelkie granice? Źródło: kadr programu "Kuchenne rewolucje" TVN

W programie "Kuchenne rewolucje" rozegrały się zatrważające sceny. Choć sympatycy byli wręcz przekonani, że widzieli już dosłownie wszystko, czegoś podobnego zupełnie się nie spodziewali. Magda Gessler przekroczyła wszelkie granice?

"Kuchenne rewolucje" od lat cieszą się uznaniem w oczach widzów TVN-u. Sympatycy zdążyli już przywyknąć, że charyzmatyczna gospodyni nie stroni od ostrych komentarzy pod adresem właścicieli lokalu i stosowania radykalnych środków. Chociaż większość sądziła, że w wykonaniu Gessler widzieli już wszystko, nie spodziewali się, że przyjdzie im oglądać podobne sceny. 

"Kuchenne rewolucje": Magda Gessler przesadziła?

Kolejny sezon "Kuchennych rewolucji" zagościł na antenie TVN-u wraz z jesienną ramówką. To już 21. edycja i, ku uciesze sympatyków, nic nie wskazuje na to, by miała być ostatnią. Pierwszy odcinek już za nami i nie sposób zaprzeczyć, że Gessler z przytupem rozpoczęła kolejny sezon. Na pierwszy ogień poszła restauracja "Trattoria da Maria” w Krakowie. Prowadzi ją urodzona w Rumunii, ale przez lata mieszkająca we Włoszech Maria, która od Polski przyjechała 10 lat temu. Kobietę wspiera we wszystkim brat, który zresztą dowodzi w kuchni, a także zespół młodych ludzi. Niestety, rodzinna atmosfera to nie wszystko, a Maria coraz gorzej radzi sobie z prowadzeniem lokalu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Długi stale rosną, a gości wcale nie przybywa. Gessler postanowiła więc pomóc kobiecie i zawalczyć o to miejsce. Nie potrafiła jednak ukryć, że pierwszy problem zauważyła już po przekroczeniu progu - wystrój zupełnie nie przypadł jej do gustu. Z jedzeniem nie było lepiej, bo posiłki przygotowywano z zamrożonych produktów, ale prawdziwy dramat zaczął się dopiero nazajutrz. Gessler znów zawitała w restauracji, tym razem z zamiarem sprawdzenia, czy pracownicy dbają o porządek. Po wejściu do kuchni przeżyła szok. 

Wokół panował brud, a wszystko było oblepione starym tłuszczem. Rozwścieczona Magda postanowiła pokazać właścicielce, w jakich warunkach przygotowują jedzenie. Najpierw zamówiła dla niej makaron, a później kazała usiąść do stołu. To nie był jednak koniec. Nim poprosiła ją, by go zjadła, dołożyła na talerz brud, który przy wszystkich pracownikach zdjęła z okapu. Dopiero wtedy kazała jej wszystko zjeść. 

- To twój makaron. To specjalność twojej kuchni. Myślę, że tyle wystarczy, bo to bardzo pikantne i bardzo tłuste. Proszę, jedz. Twoi goście to jedzą. Co ty na to? Czy to jest normalne? Dlaczego nie ma tu ludzi? Bo ludzie nie są głupi - mówiła Gessler, doprowadzając Marię do coraz większego płaczu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Pilny komunikat do wszystkich Polaków. Sytuacja lada moment będzie krytyczna

2. Wideo - Kuriozalny wypadek. Podwójne potrącenie na rondzie. Ucierpiała kobieta udzielająca pomocy

3. TVP przekazało tragiczne informacje. Niestety, nie żyje Marian Jaworski

Po emisji tego odcinka w opinii publicznej aż zawrzało. Wielu sympatykom gwiazdy nie spodobało się jej zachowanie, a niektórzy nawet przyznali wprost, że ta po prostu przesadziła. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Trudno spokojnie komentować. Ujawniono co Katarzyna W. robiła ze strażnikami w więzieniu
  2. Amerykanie testują broń przed którą nie ma obrony. Rosjanie przodują w tej technologii
  3. Rodziny są zdruzgotane, Dowbor nie miała wyjścia. Właśnie ujawniono największy sekret "Nasz nowy dom"
  4. Porażające sceny w "Kuchennych rewolucjach". Niewiarygodne, co zrobiła Gessler, przekroczyła wszelkie granice?
  5. Niebywałe słowa Kaczyńskiego o Rydzyku. Wielu Polaków przeciera oczy ze zdziwienia
  6. Najlepsza w sezonie grzybowym borowikowa z 1 niezastąpionym dodatkiem. Aromatyczna zupa nie ma porównania z innymi

Źródło: Kuchenne rewolucje

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News