Kuchenne rewolucje
.
Klaudia Bochenek - 6 Stycznia 2020

Gwiazda "Kuchennych rewolucji" zmarła w koszmarnych okolicznościach. Odcinek z jej udziałem był skandalem

"Kuchenne rewolucje" to kultowy program telewizji TVN. Tragedia związana z formatem wydarzyła się w Bukowinie Tatrzańskiej. Odcinek z udziałem gwiazdy był szeroko komentowany przez internautów.

Gwiazda programu "Kuchenne rewolucje" nie żyje. Jej śmierć owiana jest wielką tajemnicą, tak naprawdę żadne ustalenia nie zostały podane do mediów. Znane są jednak pewne okoliczności zgonu.

Podhale opłakuje jej śmierć

Wszyscy byli zdruzgotani śmiercią zaledwie 25-letniej dziewczyny, która zyskała sławę właśnie dzięki "Kuchennym rewolucjom". Kobieta wraz z mężem Bartkiem wzięła udział w programie, aby Magda Gessler zamieniła podupadającą "Karczmę u Bartka" w przynoszącą zyski "Kiełbasę i Korale". Mieszkańcy Bukowiny Tatrzańskiej byli wstrząśnięci kiedy dowiedzieli się, że 25-latka zmarła w podejrzanych okolicznościach.

Disco Polo, "Piękni i młodzi"Magda Narożna z "Pięknych i młodych" podjęła ostateczną decyzję. Fani byli przerażeni, już wszystko wiadomoCzytaj dalej

25-letnia Agata zmarła na terenie swojej restauracji w Bukowinie. W sprawę włączyła się prokuratura, a bezpośrednie przyczyny jej śmierci były bardzo tajemnicze. Wszystko dokładnie miała wyjaśnić sekcja zwłok. Wiele osób zastanawiało się, czy młoda kobieta próbująca szczęścia w gastronomii cierpiała na ciężką chorobę lub czy zażywała silne leki, mogące mocno wpływać na zdrowie. Barbara Bogdanowicz z zakopiańskiej prokuratury rejonowej, która zajmowała się sprawą, wykluczyła udział osób trzecich.

"Kuchenne rewolucje" z jej udziałem z miejsca stały się jednym z najbardziej skandalicznych odcinków

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Michał SzpakŚmierć zabrała mamę Michała Szpaka. Fani nie mają pojęcia, co uczynił po tragicznej informacji o jej odejściu przed kilku latyCzytaj dalej

Właścicielka "Kiełbasy i Korali", Agata, popełniła samobójstwo w 2016 roku. W 2020 roku będą mijać 4 lata od jej śmierci. Tuż po emisji programu, w 2012 roku, całe Podhale huczało. Górale nie mogli wybaczyć kąśliwych słów na temat jej rodziny. Właścicielka restauracji w pamiętnym odcinku wyznała, że jej mąż ma problemy alkoholowe, a bliscy są w ciągłym konflikcie. Mówiła, że mąż nie pozwala jej nawet pić herbaty i choć restauracja została otwarta w domu, który wybudował jej ojciec, to Bartek nie przykładał się do niczego i nie dawał jej też żadnych pieniędzy na utrzymanie siebie i dziecka.

Dzisiaj grzeje:

1. Uwielbiana aktorka Polsatu znów trafiła do szpitala. Wcześniej miała tętniaka mózgu
2. 180 osób nie żyje. Wszystko płonie, Polsat donosi o katastrofie samolotu

Po emisji 25-latka postanowiła się zreflektować i broniła męża. Miała pretensje, że to montaż i produkcja postawiły partnera w złym świetle. Po wizycie Magdy Gessler nic nie zmieniło się na lepsze, o czym świadczyły negatywne opinie i komentarze klientów. Jakiś czas później naprzeciwko "Kiełbasy i Korali" otworzyła się druga knajpa pod szyldem Magdy Gessler. Dla małżeństwa musiało być męczące obserwowanie na ciągły ruch u sąsiadów, kiedy u nich była "posucha".

Obrazy Pikio

Fot. Facebook

Najlepsze newsy dnia:

 1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
 2. Filip Chajzer pochwalił się mamą. "Wygląda młodziej od syna"
 3. W styczniu na pewno wzrosną renty. Podwyżka zależy jednak od rodzaju świadczenia
 4. Niewyobrażalne doniesienia o ojcu dziecka Dagmary z Królowych Życia. Jego losy były tragiczne i burzliwe
 5. Tragiczna śmierć córki. Magda Gessler we łzach w "Kuchennych rewolucjach", restauratorzy wyznali jej bolesną prawdę
 6. Córka Małgorzaty Foremniak to piękność nie z tej ziemi. Zdjęcia, które obiegły internet, mówią same za siebie
 7. Iberion - grupa mediowa przyszłości
 8. Antyfake - nowy portal fact-checkingowy grupy mediowej Iberion
 9. Antyfake - walczymy z fake newsami i dezinformacją
 10. Biznes Info - portal biznesowy grupy mediowej Iberion
 11. Biznes Info - portal biznesowo-ekonomiczny grupy mediowej Iberion
 12. Pikio - flagowy portal grupy mediowej Iberion
 13. Lelum - portal dla nowoczesnych kobiet

Nowotwór aktoraKultowy gwiazdor "07 zgłoś się" śmiertelnie chory. Walczy wszystkimi siłami, nie chce się poddaćCzytaj dalej

Źródło: Fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News