Koniec Kuchennych rewolucji Magdy Gessler jakie znamy. Restauratorka nie będzie już decydować

Koniec Kuchennych rewolucji Magdy Gessler jakie znamy. Restauratorka nie będzie już decydować Źródło: Instagram / Magda Gessler

"Kuchenne rewolucje" w nowej serii przejdą sporą przemianę. Co ciekawe, jedna z najważniejszych decyzji w programie przestanie należeć jedynie do Magdy Gessler. Swój bezpośredni głos otrzymają bowiem także widzowie.

"Kuchenne rewolucje" z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Wiosną tego roku program będzie świętował 10-lecie emisji, a widzowie zobaczą jego 21. sezon. Aby format wciąż pozostawał dla fanów wyjątkowo atrakcyjny, producenci zdecydowali się na nietypową zmianę w jego formule.

"Kuchenne rewolucje" czekają ważne zmiany

Dotąd widzowie dowiadywali się o tym, w jakich restauracjach Magda Gessler będzie przeprowadzała kuchenne rewolucje, dopiero podczas emisji kolejnych odcinków programu. W nowym sezonie będzie jednak pod tym względem całkowicie inaczej. Fani formatu otrzymali bowiem bezpośredni głos przy wyborze lokalu, w którym zagości popularna restauratorka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zmiany bez wątpienia mocniej zaangażują widzów. Publiczność będzie mogła poczuć się jak ważne ogniwo, bez którego danej rewolucji nigdy by nie było. W jaki sposób można wybierać restauracje, w których zostaną przeprowadzone zmiany pomysłu Magdy Gessler?

Widzowie będą mieli wpływ na ważny aspekt kuchennych rewolucji Magdy Gessler

Dzisiaj grzeje: 1. Mama włożyła najmłodsza córeczkę do piekarnika i włączyła go. Do sieci wyciekły zdjęcia
2. Ogromny smutek i żałoba dla wszystkich Polaków. Niestety, nagła śmierć zabrała go przedwcześnie

- Jeśli w Twojej okolicy znajduje się restauracja, która nie spełnia oczekiwań, nie odpowiada Ci jej wystrój, obsługa i - co najważniejsze - jedzenie, opisz to. Wystarczy, że na Facebooku, Twitterze czy Instagramie umieścisz publiczny post (z nazwą danej restauracji, dodając wideo, zdjęcie, link) wraz z hashtagiem #restauracjaDlaMagdy. Produkcja odezwie się do wybranych przez fanów miejsc. Jeśli właściciele podejmą rękawice, ekipa programu zaprosi Magdę Gessler i odmieni to miejsce! Pomóż nam przez kolejne dziesięciolecie zmieniać kulinarną mapę Polski! - przekazali producenci "Kuchennych rewolucji".

Najlepsze newsy dnia

  1. Pierwsze objawy raka płuc. Nigdy ich nie lekceważ
  2. Organizatorzy konkursu w Willingen przekazali fantastyczną informację. Polacy mogą odetchnąć z ulgą
  3. Nauczycielka molestowała uczniów i wszystko nagrywała. Niebywałe, do czego zmuszała dzieci
  4. Brzuch nastolatki ciągle rósł, ale nie przez tłuszcz ani ciążę. Nie mieści się w głowie, co lekarze z niej wyjęli
  5. Fani przecierają oczy ze zdumienia po najnowszym poście Agnieszki Woźniak-Starak. "Kocham"

Źródło: Radio ZET

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News