Kuriozalna wpadka Magdy Gessler. W pośpiechu edytowała wpis, ale internauci zdążyli porobić zdjęcia

Kuriozalna wpadka Magdy Gessler. W pośpiechu edytowała wpis, ale internauci zdążyli porobić zdjęcia Źródło: instagram/magdagessler_official/

Dzięki programowi "Kuchenne rewolucje" mogliśmy poznać Magdę Gessler od tej nieco bardziej zadziornej strony. Restauratorka szybko zyskała duży rozgłos, a gwiazda TVN zaczęła się udzielać w mediach społecznościowych. Celebrytka słynie wręcz ze swoich oryginalnych wpisów, a niemalże każdy z nich, rozbawia internautów do łez. Tym razem zaliczyła koszmarną wpadkę.

Gwiazda programu "Kuchenne rewolucje" nie pozwala swoim fanom tęsknić, dlatego regularnie publikuje w mediach społecznościowych swoje zdjęcia i dodaje krótsze lub dłuższe wpisy. Frywolne publikacje ze strony restauratorki sprawiły, że Internet wprost ją pokochał, a jej obserwatorzy z utęsknieniem czekają na kolejny post. Ostatnio internauci przeżyli niemały szok widząc, jakiego błędu dopuściła się ich ukochana celebrytka. Nie byli w stanie pozostawić tego bez komentarza, choć ta zareagowała błyskawicznie.

Kuriozalna wpadka gwiazdy programu "Kuchenne rewolucje". Magda Gessler szybko edytowała wpis 

Magda Gessler postanowiła pokazać swoim fanom zdjęcie sprzed kilku dobrych lat, by przywołać miłe wspomnienia. Restauratorka opublikowała je na Instagramie, gdzie nie mogła odmówić sobie kilku słów opisu. Celebrytka na własnej skórze przekonała się, że autokorekta potrafi być bardzo zawodna i zmieniać słowa w taki sposób, że zupełnie nie pasują one do reszty.

Gessler chciała pochwalić się obserwatorom, że właśnie udaje się nad jezioro na zasłużony odpoczynek, jednak pierwotny wpis zabrzmiał w ogóle inaczej, czego ta początkowo nie zauważyła.

- A teraz nad jeziora daleko na północ od Tonto… czas nagrobek odpoczynku - napisała do zdjęcia.

Dopiero po chwili Magda spostrzegła, że w opisie zamiast słowa "Toronto" pojawiło się "Tonto", a wyrażenie "czas na chwilę" autokorekta zmieniła na "nagrobek". Restauratorka błyskawicznie zadziała edytując wpis by brzmiał tak, jak pierwotnie zakładała.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Czujne oko fanów było szybsze 

Choć Gessler jżz po chwili zmieniła wpis, jej fani byli szybsi i zauważyli tak kuriozalną wpadkę, czego nie mogli pozostawić bez komentarza.

- Nagrobek odpoczynku? Ciekawa forma - czytamy.

- O matko! Czas nagrobek odpoczynku? Madziu! - dodaje z przerażeniem fanka.

- Co to jest czas nagrobek i Tonto? - dopytuje kolejna.

Dzisiaj grzeje: 1. Najgorszy z możliwych powód do ślubu. Uderzyła w nich fala krytyki, ale zbili fortunę

2. Użytkowanie wieczyste: uważajcie, bo możecie stracić tysiące złotych

instagram/magdagessler_official/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wnuczka znanego aktora TVP zmaga się z nieuleczalną chorobą. ”Człowiek o tej chorobie nic nie wie, dopóki się z nią nie zetknie”
  2. Nie żyje legendarny aktor "Złotopolskich". Tysiące Polaków pogrążyło się w żałobie
  3. Był z nami od zawsze. Niestety, dzisiaj zmarł
  4. Koszmarna choroba zmieniła Ewę Drzyzgę. Gdy zobaczycie jak dzisiaj wygląda, oniemiejecie
  5. Policja myślała, że wchodzi na zwykłą imprezę. Gdy zobaczyli prawdziwe źródło krzyków, zamarli

Źródło: instagram 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News