Nikt nie przewidział nagłej decyzji Magdy Gessler. Tysiące fanów złapało się za głowy

Nikt nie przewidział nagłej decyzji Magdy Gessler. Tysiące fanów złapało się za głowy Źródło: Instagram/magdagessler_official

Wygląda na to, że "Kuchenne rewolucje" czekają ogromne zmiany. Magda Gessler podjęła decyzję, której fani nie mogli się spodziewać. Wielu widzów ma zastrzeżenia.

"Kuchenne rewolucje" na antenie są już niemal od 10 lat. Pierwsza edycja programu została wyemitowana 6 marca 2010 roku. W związku ze zbliżającą się rocznicą Magda Gessler postanowiła podjąć ważną decyzję dotyczącą programu. Wiele osób kompletnie nie spodziewało się czegoś takiego.

Program "Kuchenne rewolucje" przejdzie spore zmiany

Do tej pory do programu Magdy Gessler restauratorzy zgłaszali się samemu. Prowadząca udawała się na miejsce - najpierw przychodziła jako klientka, aby ocenić obecny stan lokalu. Później pomagała właścicielom doprowadzić restauracje do porządku, z różnym skutkiem. Jednak teraz w formacie programu zajdą znaczne zmiany.

Magda Gessler dalej będzie odwiedzać słabo radzące sobie restauracje i pomagać im w wyjściu na prostą. Zmienione zostaną jednak zasady zgłaszania lokali. Restauratorzy wciąż będą mogli zrobić to samemu, ale dodano możliwość, aby to klienci restauracji decydowali, gdzie Magda Gessler przeprowadzi swoje "Kuchenne rewolucje". Sporo internautów ma jednak poważne obawy.

Internauci łapią się za głowę na wieść o zmianach w "Kuchennych rewolucjach"

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Widzowie,  za pośrednictwem social mediów, będą mogli opisywać restauracje, które ich zdaniem potrzebują wizyty restauratorki. Jeśli będą zawiedzeni wizytą, mogą wypisać wszystko, co było nie tak w lokalu, od jedzenia po obsługę czy wystrój. Post powinni oznaczyć hashtagiem #restauracjaDlaMagdy. Producenci na podstawie zgłoszeń wybiorą miejsce, w którym Magda Gessler złoży wizytę.

Dzisiaj grzeje: 1. Anita Werner z partnerem na Telekamerach. Gwiazda w końcu pokazała młodszego ukochanego
2. Uwielbiana prezenterka zmarła w tajemniczych okolicznościach. Jej mąż pogrążony w żałobie przekazał wszystkie szczegóły dopiero teraz

Wiele firm, może za pomocą tego hashtagu uprawiać czarny PR, eliminując konkurencje. Nie będzie więc trudne napisać z prywatnego, czy fałszywego konta, wyjątkowo fatalnej opinii o konkurencyjnej restauracji. Z racji popularności tagu, może on trafić do potencjalnych klientów, którzy po zapoznaniu się z negatywnym wpisem, pójdą do innego lokalu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 6-letni Antoś przegrał walkę z chorobą. Wszystko zaczęło się od przeziębienia
  2. Ile zarabia Krzysztof Piątek? Pensja piłkarza zwala z nóg
  3. Dramat Kubackiego i Stocha. W mediach pojawiły się niepokojące doniesienia
  4. Księżna Kate wydała oficjalny komunikat o chorobie. Smutne, bolesne słowa
  5. Telewidzowie zrozpaczeni. Gwiazda TVP nagle ogłosiła odejście, już nie zobaczymy jej na ekranach

Źródło: Plejada

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News