Wystarczyło jedno zdanie i jedno zdjęcie. Magda Gessler pokazała polskim politykom miejsce w szeregu

Wystarczyło jedno zdanie i jedno zdjęcie. Magda Gessler pokazała polskim politykom miejsce w szeregu Źródło: Instagram/magdagessler_official/

Prowadząca "Kuchenne rewolucje" po raz kolejny zaskoczyła wszystkich swoich obserwatorów. Wystarczyło tylko jedno zdjęcie, by pokazać politykom, gdzie jest ich miejsce.

"Kuchenne rewolucje" to dla niej za mało? Wygląda na to, że gospodyni programu TVN ma chrapkę na nieco poważniejszą w tym kraju funkcję, a bycie kontrowersyjną restauratorką już jej nie wystarcza. Wystarczyło, że opublikowała tylko jedno zdjęcie, które zwieńczyła niebywale krótkim opisem, by polscy politycy mogli zacząć się martwić o swoje posady. 

"Kuchenne rewolucje" to już przeszłość. Gessler pokazała politykom miejsce w szeregu 

Na łamach nowego show "Starsza pani musi fiknąć", w czasie niespodziewanej interwencji policji, Magda Gessler, próbując jakoś wydostać się z opresji, starała się przekonać tamtejszych funkcjonariuszy, że jest przyszłą prezydent Polski. O ile wówczas wszyscy wiedzieli, że restauratorka po prostu żartuje, o tyle jej najnowsza publikacja może nasuwać myśl, że od słów do czynów w jej przypadku droga jest bardzo krótka. 

Gwiazda TVN-u postanowiła podzielić się z obserwatorami zdjęciem, na którym widać, ile osób polubiło jej Fanpage, a ile osób lubi profile kandydatów na prezydenta kraju, czy nawet samego Andrzeja Dudy. Cyfry wyraźnie pokazują, kto ma większą siłę przebicia w sieci i jak sama stwierdziła, najwyraźniej to ona powinna zgłosić swoją kandydaturę. 

- Ok... to znak.. na prezydentkę!! - napisała [pisownia oryginalna]. 

Tym krótkim zdaniem pokazała wszystkim politykom, gdzie jest ich miejsce w szeregu. Jednocześnie podkreśliła, jak ogromną popularnością cieszy się ona sama. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Co na to internauci?

Jak nie trudno się domyślić, taki pomysł bardzo spodobał się fanom Gessler, którzy już widzą ją w roli prezydent Polski. Od razu zaczęli zamieszczać po zdjęciem komentarze, w których deklarowali swojej poparcie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wypłynęły intymne zdjęcia Michała Szpaka. To zemsta jego przyjaciółki

2. Już 16 osób nie żyje. Niestety, napływają tragiczne informacje z polskich miejscowości, uważajcie na siebie

- Ma Pni mój głos - czytamy. 

- Magdo kochana, mój głos już masz! - wyznał sam Robert Biedroń

- Powiedziałabym, że to jest bardzo dobry pomysł pani Magdo - stwierdza obserwatorka. 

- Dokładnie Pani Magdo, to znak.. czas zrobić rewolucję w naszym rządzie - dodaje kolejna.  

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mandaty będą o wiele droższe. Nowy taryfikator ZWALA Z NÓG 
  2. Spuściła dziecko z oczu dosłownie na sekundę. Prawie doszło do tragedii, przerażające nagranie
  3. Ciężko uwierzyć własnym oczom. Korwin-Mikke pokazał grób rodzinny, niespotykany widok
  4. Grób "Babki z Kiepskich" to jedno z najsmutniejszych miejsc na świecie. Aktorka nie żyje już 12 lat
  5. Ujawnione tajemnice Chylińskiej rozdzierają serce. Niepojęty sekret dot. męża gwiazdy polskiej sceny muzycznej jest nadal pilnie strzeżony

Źródło: facebook 

Następny artykuł