Spotkał ich niewyobrażalny koszmar. Najnowsze "Kuchenne rewolucje" wbijają w fotel

Spotkał ich niewyobrażalny koszmar. Najnowsze "Kuchenne rewolucje" wbijają w fotel Źródło: Screen/TVN/Kuchenne Rewolucje

"Kuchenne rewolucje" to program, który nie tylko pokazuje problemy właścicieli restauracji z ich lokalem, ale także ich prywatne dramaty. Bohaterów najnowszego odcinka spotkał niewyobrażalny koszmar. Tylko pomoc Magdy Gessler może uratować młodych właścicieli lokalu od katastrofy.

Najnowsze "Kuchenne rewolucje" niejednego widza wbiją w fotel. Tym razem Magda Gessler przybyła do Wrocławia, aby pomóc dwóm przyjaciołom i właścicielom restauracji wyjść z tarapatów. Głównym problemem Krzysztofa i Adriana jest nie tylko brak klientów, ale także koszmarna przeszłość, która ciągnie się za nimi do dziś. Magda Gessler postanowiła pomóc młodym właścicielom lokalu.

"Kuchenne rewolucje" w obliczu koszmaru właścicieli 

W najbliższym odcinku programu dwóch młodych właścicieli restauracji, Krzysztof i Adrian, będą chcieli z pomocą Magdy Gessler wyjść z poważnych kłopotów. Zaprzyjaźnieni 25-latkowie przeprowadzili się do Wrocławia i otworzyli bistro niedaleko centrum. Obok ich restauracji są biura i wiele uczelni, więc przyjaciele byli niemalże pewni swojego gastronomicznego sukcesu. Niestety koszmarne wydarzenie przekreśliło wszystkie marzenia.

Na początku bistro prosperowało bardzo dobrze. Niewielki lokal o nazwie "Tarta poducha" przynosił obiecujące zyski. Popisowym daniem bistra były tarty z ciekawymi farszami. Adrian zajmował się gastronomią, a Krzysiek świetnie radził sobie jako menadżer restauracji. Wszystko jednak runęło, kiedy w drzwiach ich lokalu pojawił się komornik.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Okazało się, że ojciec Adriana pozostawił po sobie gigantyczne długi, które teraz młodzi właściciele lokalu muszą spłacać. 25-latek praktycznie nie znał swojego taty, dlatego tym bardziej trudno było mu się pogodzić z tym faktem. Z dnia na dzień zostali praktycznie bez grosza, a ich sytuacja stała się beznadziejna.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarna wokalistka. Miała tylko 56 lat
2. Rozwiązała się wielka zagadka dot. obecności tajemniczej Ewy na motorówce Staraka. Prokuratura podała informacje

Na tragiczny los chłopaków nie mogły patrzeć najbliższe przyjaciółki, Monika i Jowita, które obiecały swoją pomoc w ratowaniu ich bistra. Kobiety nie tylko wspierają właścicieli lokalu dobrym słowem, ale także pomagają w pracach w restauracji, nie oczekując za to zapłaty. Teraz cała czwórka zdecydowała się poprosić o pomoc najpopularniejszą polską restauratorkę, Magdę Gessler. Już w najbliższym odcinku dowiemy się, czy prowadzącej program "Kuchenne rewolucje" uda się uratować to miejsce.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tysiące rodzin ODCIĘTYCH od 500 plus. Ty też możesz mieć problem
  2. Ojciec słynnego muzyka popełnił samobójstwo. Matka zmarła rok później. Kompletnie się załamał
  3. Nasze babcie miały niesamowite sekretne sposoby na placki ziemniaczane. Zapach i smak aż czuć przez monitor
  4. Rydzyk będzie kształcił pielęgniarki. Zajmą się cielesnością
  5. Dwa wielkie psy rzuciły się na 8-latkę i jej maleńką suczkę. Nagle zza dziecka wybiegł ogromny rottweiler

źródło: TVN 

Następny artykuł