kuchcińki
screen twitter.com/@Nowoczesna
Karol Zaborowski - 18 Lipca 2018

Kuchciński złamał prawo! Zajmie się nim prokuratura

Marek Kuchciński podczas pełnienia funkcji Marszałka Sejmu, już wielokrotnie nas zaskakiwał, wywołując falę krytyki ze strony opozycji. Jednak teraz według wielu posunął się za daleko. Tym razem jego sprawą zajmie się prokuratura.

Kuchciński już wielokrotnie gościł w polskich mediach za sprawą swojej działalności w Sejmie. Swojego czasu bardzo głośną sprawą było rekordowe odrzucenie ponad 8 wniosków przez marszałka. Kuchciński w tamtej sytuacji w zaledwie kilka sekund odrzucił wnioski złożone przez opozycje, zapoznając się zaledwie z ich pierwszymi słowami. Teraz cała afera dotyczy zgromadzenia narodowego, które również przebiegało w bardzo burzliwych i nieoczekiwanych okolicznościach.

Kuchciński podany do prokuratury

Wszystko miało miejsce tuż przed zakończeniem przedstawienia protokołu obrad. Marszałek Marek Kuchciński stwierdza w pewnym momencie, że żadne zastrzeżenia nie zostały wniesione. Wtedy właśnie wstaje Witold Zembaczyński z partii Nowoczesna, który nie zgadza się ze słowami marszałka. Polityk dzierżąc w dłoni dokumenty, zaczął zbliżać się do Kuchcińskiego. Ten jednak zdaje się go nie dostrzegać, pomimo że stoi tuż przed nim, wykrzykując, że pewne zastrzeżenia jednak są. Całe zajście zostało uwiecznione na nagraniu, które teraz bije rekordy popularności w polskim Internecie. Nagranie zostało udostępnione poprzez portal Twitter, gdzie na profilu partii Nowoczesna można je obejrzeć oraz przeczytać zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez marszałka. Chodzi dokładniej o art. 231 oraz 271 kodeksu karnego. - Tak haniebnej arogancji jeszcze nie widzieliśmy Zawiadamiamy prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa przez Marka Kuchcińskiego. Video jednoznacznie ukazuje popełnienie przestępstwa z artykułów 231 oraz 271 kk - czytamy. Artykuły dotyczą poświadczenia nieprawdy oraz nadużycia uprawnień przez funkcjonariusza publicznego. Partia, również poinformowała, że całe zajście zostanie zgłoszone do prokuratury. Teraz pod postem w sekcji komentarzy wybuchła prawdziwa burza, która prędko się nie skończy. Trzeba również dodać, że niestety, ale mało kto popiera a tym bardziej borni w tym przypadku Kuchcińskiego, co jest dla niego bardzo złym znakiem.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Afera wokół Morawieckiego! Jeden podpis wywrócił Polskę do góry nogami
  2. Jarosław Kaczyński pod ostrzałem! Oskarżają go o FAŁSZOWANIE historii
  3. Rasy psów, które rzadko chorują. Lista, charakterystyka i galeria
wieliczka212 rzeczy, których Polsce ZAZDROŚCI cały świat [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
gersdorf5Komunistyczna gwiazda? Internauci OSTRO o Gersdorf i jej obrońcach! [MEMY]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News