Fanów wbiło w ziemię. Wojewódzki wulgarnie do Sary Boruc. "Artur też zalicza DZIWNE SZMATY"

Fanów wbiło w ziemię. Wojewódzki wulgarnie do Sary Boruc. "Artur też zalicza DZIWNE SZMATY"

Kuba Wojewódzki znany jest ze swej "nadmiernej" szczerości i ostrych ripost. Dziennikarz i publicysta zgubił swój takt na Instagramie, czym zaskoczył swoich fanów. Dwuznacznie odpowiedział na komentarz żony Artura Boruca.

Kuba Wojewódzki to bardzo aktywny w mediach społecznościowych celebryta. Często szokuje swoimi wpisami, komentarzami i swoją osobą. Wczoraj dodał na Instagramie swoje zdjęcie z młodości. Fotografia wywołała falę komentarzy zarówno pozytywnych, jak i negatywnych. Jednym i zarazem najpopularniejszym z komentarzy był wpis Sary Boruc. Sara Boruc to polska blogerka i żona Artura Boruca, znanego polskiego bramkarza. Jest córką Polki i Jordańczyka. Sara ma dwójkę dzieci, aktualnie oczekuje zaś na kolejnego potomka.

Zrównał ciężarną z ziemią

Komentarz był krótki i przyjazny. Napisała do Wojewódzkiego, że wygląda stylowo. Odpowiedź celebryty była zaskakująca i dwuznaczna. - Artur też czasami zalicza dziwne szmaty - napisał gwiazdor, urozmaicając wpis dodatkowymi emotikonami, mającymi ukazać zdanie jako żart. Sara nie została dłużna, ciągnąc dialog dalej. - Ale ja komplementuję, a Ty mi tu na męża najeżdżasz - napisała, do czego również dodane zostały emotikonki. Komentarz pozostał bez odzewu.

Sara na kanapie u Kuby

Sara Boruc w ubiegłym roku po raz pierwszy zaproszona została do programu Kuby Wojewódzkiego. Zasiadła na jego kanapie, a atmosfera była bardzo miła. Wraz z Jackiem Braciakiem - polskim aktorem teatralnym - i Kubą siedzieli i prowadzili zabawne konwersacje. Komentarze internautów w stosunku jednak do jego ostrej riposty wobec Sary Boruc były mocne, ale nie wiadomo czy dziennikarz chciał celowo obrazić kobietę lub jej męża. Jest cienka granica między droczeniem się, a złośliwością i chamstwem. Zna on osobiście parę, nigdy wcześniej nie było podobnych incydentów. Co miał na myśli Kuba?
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM

Kuba Wojewódzki szokuje fanów

Osoby będące fanami Kuby zaszokowane zostały najbardziej. Efekt przedstawiają komentarze pod zdjęciem młodego Kuby. Komentowane jest ono również przez innych celebrytów np. Annę Lewandowską, znaną dietetyczkę i żonę Roberta Lewandowskiego. Skomentowała fotografię podobnie jak Sara. Komentarz Ani to buźka z serduszkami i emotikonka języka. Wojewódzki napisał, że "to były czasy, kiedy nie było jeszcze Bayernu Monachium". Komentarz celebryty przy tym wpisie został również negatywnie oceniony. Czy sympatia do Kuby zmaleje? Ciężko powiedzieć. Doceniany przede wszystkim za szczerość i niewyparzony język, w ten sposób pozwolił o sobie przypomnieć. Sam komentarz Sary Boruc również daje wiele do myślenia. Ciężko powiedzieć, czy kobieta się obraziła, czy uznała odpowiedź za zabawną i sarkastyczną. Kuba Wojewódzki stylówka instagram.com/Kuba Wojewódzki Kuba Wojewódzki Instagram instagram.com/Kuba Wojewódzki ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. W tych państwach kobietom żyje się NAJLEPIEJ. Jak wypada Polska?
  2. Kim jest żona Artura Żmijewskiego? Są małżeństwem 27 lat, nie zawsze było łatwo
  3. „Stanie się pośmiewiskiem”. Nie rozumie, jak jej rodzina mogła tak nazwać córkę
  4. Zdjęcie gwiazdy disco polo wywołało burzę. Szybko zostało usunięte
  5. Tak tańczy Agata Duda! Pierwszą damę nieźle poniosło
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  źródło: Instagram Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu