Kuba Wojewódzki publicznie upokorzony. Gwiazdor zapamięta to do końca życia

Kuba Wojewódzki publicznie upokorzony. Gwiazdor zapamięta to do końca życia Źródło: Player.pl

Kuba Wojewódzki zapamięta to intro na długo. Gwiazdor TVN przedstawił w zwiastunie kolejnego odcinka autorskiego show kolejnych gości. Problem w tym, że jeden z nich... zaprzeczył, jakoby miał brać udział w show. Dał temu wyraz w humorystycznym, nieco ironicznym wpisie na Facebooku.

Kuba Wojewódzki nie zwalnia tempa. Gwiazdor TVN zaprasza kolejne gwiazdy i osobowości medialne do swojego programu. Tym razem w gronie zaproszonych znaleźli się Kamil Nożyński, Roma Gąsiorowska i Jakub Żulczyk.

Kuba Wojewódzki zaprasza, a gość... nie pojawi się. Niecodzienna wpadka prowadzącego

Problem w tym, że ostatni ze wspomnianych gości... twierdzi zupełnie co innego. Pisarz zdementował swój udział w programie, publikując wymowny wpis na swoim profilu na Facebooku.

Jakub Żulczyk zyskał uznanie, gdy szersza publika zobaczyła zekranizowaną produkcję "Ślepnąc od świateł". Bazuje ona na książce wydanej przez pisarza kilka lat temu. Autor nie jest jednak znany szerokiej publiczności - niechętnie pojawia się w mediach. Wiadomość o jego udziale w show oglądanym przez miliony bardzo go zaskoczyła. A przy okazji kolejne rzesze fanów i internautów śledzących każdą aktywność Kuby Wojewódzkiego.

Żulczyk dał wyraz niedawnego zwiastunowi opisując całą sytuację na swoim fanpage'u.

- Wbrew temu, co pisze pan Wojewódzki u siebie na fanpage, nie będę gościem jego programu we wtorek. Nie wiem, czy to forma zaproszenia, czy początki demencji pana Wojewódzkiego, czy zwykłe pomylenie mnie z kimś innym, w każdym razie - przepraszam rozczarowanych - tak odniósł się do sprawy Żulczyk w mediach społecznościowych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM

Na profilu programu "Kuba Wojewódzki", w jednej z publikacji-zapowiedzi wciąż widnieje nazwisko pisarza. Niektórzy fani dopytują o zasadność takiego stanu rzeczy w obliczu zdecydowanej reakcji Żulczyka. 

Może panowie po prostu nie dogadali się? A może król TVN zwyczajnie się zapomniał? O tym każdy z nas musi rozstrzygnąć samodzielnie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mąż Joanny Liszowskiej to MILIONER ze Szwecji! Nie uwierzycie, czym się zajmuję
  2. Legendarna polska aktorka zmarła na scenie w trakcie odgrywania roli. Widzowie myśleli, że to część przedstawienia
  3. Jackowski o tym, co niedługo będzie działo się w Polsce. Ma dla nas bardzo złe informacje
  4. Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcie z rodzicami. Nie uwierzycie, kim są
  5. Nie uwierzycie, ile lat ma Dagmara z "Królowych życia". Wielu będzie w szoku

źródło: Facebook

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News