Wojewódzki ze zdjęciami Biedronia i Piróga. Jego komentarz o lodach nie pozostawia wiele wyobraźni

Wojewódzki ze zdjęciami Biedronia i Piróga. Jego komentarz o lodach nie pozostawia wiele wyobraźni

Kuba Wojewódzki nie przestaje zaskakiwać. W prowokacyjny, dający do myślenia sposób zapytał społeczność o to, którego z przyjaciół zaprosić na wspólne spotkanie. Wielu zdziwi się tym przekazem.

Nie licząc autorskiego show w TVN Kuba Wojewódzki pokazywał się ostatnio publicznie po wydaniu "Nieautoryzowanej autobiografii". Pełen ikry spis życiowych przemyśleń stał się jedną z bardziej popularnych pozycji książkowych. Dziś Wojewódzki wrócił w starym, dobrym stylu. Jego wpis na Instagramie zadziwi niejednego odbiorcę. Wielu zmiesza, a jeszcze innym zaimponuje.

Kuba Wojewódzki sprowokował w swoim stylu. "Z kim pójść na lody"?

Gwiazdor TVN postanowił zaakcentować czwartkowe święto zakochanych. Wiedzie dziś żywot kawalera i poczucia humoru zdecydowanie mu nie brakuje. - W Walentynki ważne jest doborowe towarzystwo. Którego z moich przyjaciół zaprosić dziś na lody ? - napisał prowokująco pod zdjęciem z podobiznami Michała Piróga i Roberta Biedronia. A to nie wszystko. Showman nie zostawił nawet mniej domyślnym internautom złudzeń. Kubeczek z lodami między udami jest wielce wymowny. Niektórym nie spodobał się jednak taki przekaz. - Słabe, jak się przyciąga na siebie uwagę w taki sposób - niskie bardzo, czy to koniec Kuby? - napisała jedna z użytkowniczek Instagrama. - Słaby jest tekst Kuby. Szanuje i Piróga i Pana Biedronia. Myślę że należy im się trochę szacunku nie ważne czy są gejami, wegetarianami czy altruistami - akcentuje jeden z komentujących wpis Kuby. Wielu dostrzegło we wpisie znany chociażby z programów Wojewódzkiego błysk. - Za łatwo by było, gdyby wszyscy czuli ironie, mieli dystans do siebie i otoczenia. I wrzucili na luz - napisał pod zdjęciem Wojewódzkiego jeden z fanów. - I Kuba znowu prowokuje tak samo jak pocałunkiem z Maciejem Stuhrem. Kuba jesteś wielki - napisał jeden z fanów Wojewódzkiego.   Jeszcze inni chwalą sobie obu panów, których Wojewódzki przedstawił na kartkach. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM - Obaj są przesympatyczni - pisze jedna z internautek. Jedno jest pewne. Król TVN nie stracił formy i tylko czekać, aż dalej będzie raczył publikę chwytającymi wpisami. screen Kuba Wojewódzki InstagramZOBACZ TAKŻE:
  1. Meghan Markle ZNÓW w ogniu krytyki! Porównano ją do księżnej Diany
  2. Jak mieszka Natalia Siwiec? Bardzo elegancko i z pazurem!
  3. Dorota Szelągowska da niezapomniane show. Remont kuchni Gesslera żywo zaciekawił fanów
  4. Donald Tusk postąpił jak Jan Paweł II. Przyjaciółka Kaczyńskiego w potrzasku
  5. Zenek Martyniuk okłamał żonę. „Problemy trzeba rozwiązywać we dwoje”
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
źródło: Instagram
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News