Kuba Wojewódzki
Fot. TVN
Wiadomości Pikio - 6 Grudnia 2018

Brutalny atak na gwiazdora TVN. Fani przeżyli chwile grozy

Kuba Wojewódzki to kultowa gwiazda TVN, która nie we wszystkich środowiskach budzi podziw i szacunek. Znajdą się i tacy, którzy szczerze nie lubią mężczyzny, o czym dają znać przy pierwszej możliwej okazji. Jeden z nieprzyjemnych incydentów miał miejsce podczas promocji autobiografii dziennikarza. Było naprawdę niebezpiecznie.

TVN wśród swoich celebrytów ma między innymi Kubę Wojewódzkiego, który od zawsze budził wiele kontrowersji. W ostatnim czasie zostały one dodatkowo wzmożone, a stało się tak za sprawą książki showmana, w której wypowiada się o innych celebrytach. Jego słowa nie zawsze są przychylne, co nie wszystkim się podoba. Jeden z jego przeciwników postanowił przemówić mu do rozumu.

Gwiazda TVN zaatakowana. Na ratunek rzucił się ochroniarz

Kuba Wojewódzki często określany jest mianem króla TVN-u, a jak wiadomo, każdy król powinien doczekać się swojej biografii. Barwny showman postanowił nie czekać, aż ktoś napiszę ją za niego. Postanowił zrobić to sam. Teraz jeździ na spotkania autorskie, gdzie czekają na niego nie tylko fani. Podczas jednego ze spotkań, które zorganizowane było dla warszawskich czytelników, doszło do szokującego incydentu. W trakcie przemówienia Wojewódzkiego podszedł do niego mężczyzna, który zaczął wykrzykiwać niezwykle obraźliwe słowa. W ten niemiły bełkot wplątany został również Marcin Prokop oraz Dorota Wellman. Sytuacja w warszawskim empiku zrobiła się na tyle nieprzyjemna, że do akcji wkroczyć musiał osobisty ochroniarz dziennikarza. Gdyby nie on, tajemniczy napastnik mógłby dopuścić się nawet rękoczynów. Kuba Wojewódzki najwyraźniej się wystraszył, bowiem w ostatnich dniach ochrona nie opuszcza go nawet na krok.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Kuba WojewódzkiKuba Wojewódzki ukrywał to przez lata! Teraz odkrył się przed światemCzytaj dalej

Burzące słowa w autobiografii Wojewódzkiego

Książka wydana przez dziennikarza TVN-u nie obeszła się bez echa. Padały w niej zwroty, które godziły w dobre imię Kościoła, a także inne osobistości ze świata mediów. Wojewódzki pokusił się nawet o opis pogrzebu Anny Przybylskiej.- Padały slogany o tym, że Bóg jest łaskawy i sprawiedliwy. To największe kłamstwo, jakie słyszałem od 2000 lat. Tylko bezlitosny egoista potrafi zabrać młodą matkę trójce dzieciaków. Jak padły słowa: 'Przeprośmy za nasze grzechy', to aż zacisnąłem pięści z bezradności. A kiedy wy przeprosicie za swoje, za obłudę, za pedofilię, za bizantyjski styl życia? - napisał showman.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Co kupić bliskim na święta? Sprawdź naszą listę i podaruj im prezenty, o jakich marzyli!
  2. Horoskop na Boże Narodzenie 2018. Jeden ze znaków zarobi duże pieniądze
  3. Zdrowie ciężarnej Meghan Markle poważnie zagrożone! Teraz to szczególnie niebezpieczne
  4. Wyszedł na czarny charakter – ma złamane serce. Smutna historia z Rolnik szuka żony
  5. Jak wygląda badanie ginekologiczne? Krok po kroku
Kinga Rusin i Małgorzata Rozenek - Majdan10 najgłośniejszych wojen polskich gwiazd [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News