Mocno wstydliwy wyciek nt. Wojewódzkiego! Fani nie mieli pojęcia

Mocno wstydliwy wyciek nt. Wojewódzkiego! Fani nie mieli pojęcia

Kuba Wojewódzki zaskakuje swoich fanów od wielu lat. To nie tylko charakter i jego styl, ale również wygląd, który niejedną kobietę skusił na romans. Aktualnie na światło dzienne wyciekły mocno wstydliwe fakty na temat dziennikarza, a fani nie mieli o nich zielonego pojęcia.

Kuba Wojewódzki to znany showman, który ciągle zaskakuje swoich fanów. W swoim programie rozbawia do łez, ale wbrew pozorom porusza ważne społecznie tematy. Ostatnio jesteśmy świadkami, jak wiele ciekawych informacji z jego życia, wychodzi na światło dzienne. Takie wycieki nie są codziennością.

Fakty z życia showmana

Dzięki książce Wojewódzkiego mogliśmy się już dowiedzieć o tym, jak żyło mu się w poszczególnych związkach z różnymi kobietami, czy o przyjaźni z Figurskim, z którym to przez wiele lat prowadził wspólne audycje w radiu. Teraz dowiadujemy się o jego tajemnicach z życia codziennego. Wojewódzki wiele opisuje w swojej biografii, ale są rzeczy, o których tak głośno nie mówi. Ostatnio wyciekła informacja dotycząca jego wyglądu. Sam opisuje w książce, jaki kiedyś styl obrał. Jego fryzura wyglądała zupełnie inaczej i był nie do poznania. W pierwszych edycjach "Idola" można zobaczyć jak wyglądał król TVN, zanim się nim faktycznie stał. Kuba Wojewódzki wcześniej nie mówił o pewnych sprawach, dotyczących jego wyglądu i teraz one ujrzały światło dzienne. Dochodziło do tak kuriozalnych sytuacji, że brano go za kobietę, a nie mężczyznę. Sam w książce pisze tak: - Mnie jako dopiero kandydata na intelektualistę urzekła fryzura Grzegorza i wywołałem u siebie taką samą. To było coś pomiędzy nową falą a nadchodzącym wówczas stylem poppersów. Długa, falowana grzywka opadająca beztrosko na czoło i oczy. Taka trochę strzelista Bogumiła Wander. Efekt był niestety całkowicie odmienny od zamierzonego. Po prostu faceci zaczęli brać mnie za dziewczynę. Przyjmowało to formy nierzadko karykaturalne - napisał Wojewódzki.

Kuba Wojewódzki o wstydliwych sytuacjach

Z tym faktem łączą się kolejne historie. Jak wiemy, Kuba Wojewódzki uwielbia się bawić. Dużo kobiet, strumienie alkoholu, tak sobie wyobrażamy króla TVN. Wcześniej jednak niektórzy powątpiewali w jego męskość i ludzie brali go za kobietę, gdzie dochodziło do zabawnych sytuacji. Jedna z nich miała miejsce w klubie, podszedł do niego mężczyzna i zapytał:DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - "Przeprrraszam, czy mogę panią prosić do tańca?". Wziąłem duży oddech i nadając memu głosowi ton pomiędzy Rysiem Rynkowskim a Joem Cockerem, wypaliłem: "Z pijanymi nie tańczę!" - mówił Wojewódzki. Kuba Wojewódzki miał również kolejną dziwną sytuację, w której to pewien Turek zaczął się do niego przystawiać i oferował mu nawet małżeństwo: - Wyznał, że zawsze marzył o słowiańskiej małżonce i nie przyjmując odmowy, porwał mnie do tańca. Taniec nieznanego stylu wyglądał tak, że Turek tańczył wspaniale, ciągnąc za sobą krzesło, a mnie na owym meblu. Z tego, co pamiętam, po chwili prowadziło krzesło, a mój azjatycki wybranek świętował zaręczyny rozłożystą solówką - wspomina król TVN. Trzeba przyznać, że to bardziej niż wstydliwa historia z jego życia. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Sławomir nigdy o tym nie mówił! Wspólna przeszłość z wielką, polską gwiazdą
  2. Żona Zenka Martyniuka ujawnia kolejne fakty o synu. Szokujące słowa
  3. Kasia Tusk nie mogła już dłużej tego ukrywać! Wyjątkowe zdjęcie obiega sieć
  4. Ile waży Barbara Kurdej-Szatan? Waga gwiazdy sprawiła, że opadły nam szczęki
  5. Beata Kozidrak znów jest zakochana?! Kim jest tajemnicza, nowa miłość gwiazdy?
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News