Kuba Wojewódzki wspomina swoją byłą. Słynna dziś aktorka odpowiada

Kuba Wojewódzki wspomina swoją byłą. Słynna dziś aktorka odpowiada

Kuba Wojewódzki od lat cieszy się tytułem "Króla TVN" i jednego z największych skandalistów w polskim show-biznesie. Prowadzący nazwanego jego własnym imieniem talk-show postanowił wczoraj powspominać swoją byłą partnerkę, dziś wielką gwiazdę. Wszystko odbyło się w mediach społecznościowych.

Kuba Wojewódzki znany jest chyba każdemu. Lubujący się w kontrowersyjnych wypowiedziach i ekscentrycznym stylu bycia. Gwiazdor zaczynał jako dziennikarz muzyczny i wydawca płyt najbardziej znanych polskich wykonawców. Pracę w telewizji rozpoczął na początku XXI wieku. Związał się wówczas z TVP1. Niedługo później na antenie Polsatu wystąpił jako juror w kilku polskich edycjach Idola. To dało mu ogólnopolską rozpoznawalność.

Wtedy też rozpoczął pracę swoim autorskim talk-show, który powstaje już od 2002 roku najpierw w Polsacie, a od 2006 na antenie stacji TVN. Jak każdy gwiazdor uwikłany był także w bardzo medialne związki. W jednym z nich żył z popularna dziś aktorką Anną Muchą.

Kuba Wojewódzki wspomina swoją byłą partnerkę

Piętnaście lat temu wojewódzki był częścią najgłośniejszego związku polskich celebrytów. Umawiał się wówczas z Anną Muchą, dziś wielką gwiazdą polskiego kina. Kochankowie spotykali się ze sobą przez 4 lata, aż do czasu, gdy w 2007 roku aktorka wyprowadziła się od Wojewódzkiego, na czym przyłapali ją paparazzi. Pomimo rozstania Wojewódzki i Mucha nie żyją w konflikcie. Swój temat podejmują rzadko i jeśli już to robią w sposób bardzo miły. Wczoraj dziennikarz zamieścił na Instagramie zdjęcie z tamtych lat, a w komentarzach uaktywniła się właśnie Mucha. Aktorka zostawiła dwie emotikonki - serduszko i całusa. Wojewódzki odpowiedział na ten miły gest pytaniem: "A Pani w jakiej sprawie?". W zamian otrzymał bardzo konkretną odpowiedź: "Promocji Pana książki! Kuba, wyślij mi książkę. Mam jeszcze miejsce obok Lema".DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Showman broni dawnej ukochanej

Żądnym sensacji internautom nie wystarczyła jednak ta krótka wymiana zdań. Jedna z osób postanowiła obrazić Annę Muchę, by sprowokować Wojewódzkiego do zdecydowanej reakcji. - Kuba, mam pytanko, o czym ty z nią wówczas rozmawiałeś? - czytamy. - O tym, że inne kobiety za bardzo żyją życiem innych - odpowiedział Kuba Wojewódzki. Fot. Instagram.com/kuba_wojewodzki_offcialZOBACZ TAKŻE:
  1. Morawiecki publicznie poniżony! Czekał na niego tłum w maskach
  2. 500 plus zastąpione przez 600 plus! Politycy PiS podjęli już decyzję
  3. To się naprawdę dzieje. Ludzie modlą się przed Multikinem, żeby zablokować „Kler”
źródło: pudelek.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News