Kuba Wojewódzki znowu szokuje. Znany z ciętego języka dziennikarz stacji TVN rozpoznawalny jest dzięki spektakularnej licznie romansów i związków, w które był zaangażowany. Jak się okazuje, prezenter wrócił do swojej byłej dziewczyny, a przynajmniej, wszystko na to wskazuje.

Kuba Wojewódzki nie jest miłośnikiem uporządkowanego życia w sferze emocjonalnej. Przez życie samozwańczego króla TVN przewinęły się dziesiątki kobiet, z którymi relacja mężczyzny była tymczasowa. Jak się okazuje, dzisiaj jedna z licznych „eksnarzeczonych” mężczyzny mogła do niego wrócić. Wymowne zdjęcie na Instagramie kobiety mówi wszystko.

Kuba Wojewódzki znów jest w związku?

Relacja, o której obecnie piszą portale plotkarskie, jest potencjalny związek z Renatą Kaczoruk. Jest to drugie podejście pary do życia razem. Uprzednio byli ze sobą 5 lat co stanowi swoisty rekord w życiu Wojewódzkiego. Rozstali się w maju 2018 w nieprzyjemnej atmosferze. Jak się jednak okazuje, ukochani najprawdopodobniej do siebie wrócili. A przynajmniej takie wrażenie można odnieść po najnowszych zdjęciach, jakie para zamieściła na swoich social mediach.

Fotografie, które zostały zamieszczone w dniu 12 listopada na instagramie modelki przestawiają ją uśmiechniętą w trakcie wypoczynku w pięknej willi na Helu. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że przedstawiona posiadłość jest własnością gwiazdora TVN-u.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

"Czterej pancerni i pies": Gdzie zniknęła Pola Raksa? Nieznany los gwiazdy

Renata Kaczoruk świętowała imieniny z ukochanym?

12 listopada był dniem, który był urzędowo wolny od pracy. Ta data była także imieninami celebrytki. Widocznie, parka wzięła sobie wolne od pracy w Warszawie i postanowiła zaszyć się w willi dziennikarza na Helu. Skąd wiemy, że dziennikarz był na miejscu? Ponieważ zamieścił zdjęcie, które prezentuje widok z okna posiadłości.

Para jeszcze oficjalnie nie potwierdziła swojego powrotu i na wszelkich imprezach pokazują się oddzielnie. Media już teraz spekulują, kiedy znowu ukochani zaczną pojawiać się razem. Czy tak zbliżone zdjęcia na Instagramie obydwojga są dziełem przypadku? A może zamiast relacji miłosnej, mężczyzna i kobieta są połączeni przyjaźnią ze względu na długą i dobrą znajomość?

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gwiazdy disco polo staną przed sądem za ten występ! Nie takiej kariery się spodziewały
  2. Meghan Markle znów złamała protokół. Nie tylko królowa Elżbieta ma tego dość
  3. TVN w panice próbuje usunąć to nagranie z sieci! Skandaliczne zachowanie ich gwiazdora
  4. Agnieszka Kotulanka miała ujawnić mroczny dramat. Córka zdradziła o co chodziło
  5. Znaki zodiaku i ich wymarzone prezenty. Jak je uszczęśliwić?

Ich życie całkiem się zmieniło! Gwiazdy, które się nawróciły