Kuba Wojewódzki został upokorzony przez swojego dawnego przyjaciela Michała Figurskiego. Powiedział, że w jego książce samozwańczy król TVN-u nie znajdzie się nawet pod frazą na „Ch”. Wszystko za sprawą wydanej książki przez Wojewódzkiego.

Kuba Wojewódzki będzie wściekły, jak zobaczy, co napisał o nim jego dawny znajomy. Michał Figurski postanowił upokorzyć króla TVN-u po tym, co napisał o nim w swojej książce. Biografia zawiera wiele pikantnych smaczków, również z życia Figurskiego i historia, którą opisuje autor, nie jest zbyt przyjemna.

Książka ta pełna jest przeróżnych sensacji, przeżyć i relacji Kuby Wojewódzkiego. Opowiada on o swoim życiu, o tym jak zrobił karierę i w jaki sposób oraz o swoich znajomych z tej branży. Wiele stron poświęcił przeróżnym kobietom np. Annie Przybylskiej. Niektórym się trochę dostało, jak Michałowi Figurskiemu.

Ten nie pozostaje mu dłużny. W wywiadzie Figruski powiedział kilka ostrych słów na temat króla TVN-u. Kpi sobie z Wojewódzkiego w taki sam sposób, jak on z Michała Figurskiego. Dziennikarz opowiada, że jego „kolega” nie jest takim intelektualistą za jakiego się uważa:

Zawsze wolałem kumpli od pochlebców, ale nie mnie oceniać Twój gust tak bardzo zawiedziony wizytą w moim domu. Wybacz, że podejmowałem Cię w salonie, gdzie książki nie służyły za fototapetę, bo zawsze uważałem, że są do czytania, a nie pokazywania i cytowania – taki drobny, różniący nas niuans leksykalny, jakich między nami wiele. Jadalnia – nie biblioteka, mieszkanie – nie apartament, samochody – nie fury, kobiety – nie lachony, pieniądze – nie worki hajsu, robota – nie kariera, radiowy poranek – nie rzekoma polityczna misja, wspólny interes, a nie megalomania  – napisał Figurski.

Kuba Wojewódzki zdradził Figurskiego?

Potem podkreśla, że mimo wszystko było fajnie i osiągnęli naprawdę wiele w dziennikarstwie robiąc razem program na antenie Eska Rock. Ich drogi się teraz rozeszły:

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Anna Przybylska też musiała przez to przejść. Bolesne sekrety gwiazd

– Być może trwalibyśmy tak przy sobie jeszcze długo, bo naprawdę fajnie było i naprawdę było warto, ale w myśl starej zasady, że najlepszym lekarstwem na udany związek jest ZDRADA, udało się to wszystko skutecznie rozpieprzyć. Pewnie pamiętasz, że tego wieczoru, kiedy u mnie gościłeś, na koniec spotkania radośnie wstawieni obrzucaliśmy się śmieciami. Szkoda, że lata lecą, a nas dalej bawią te same zabawy, tylko śmiechów jakoś nie słychać. Dzisiaj piszesz o moim życiowym upadku, ale nic nie udowadnia niesłuszności tej tezy bardziej, niż głośny wkurw zorientowany na ludzi u boku, u których i dzięki którym dziś swoje sukcesy osiągam w życiu osobistym i zawodowym – pisze Figurski.

Co więcej, Figurski oświadczył, że również pisze swoją autobiografię i niedługo ją wyda. Nadmienia, że dla Wojewódzkiego nie znajdzie się w niej miejsce pod żadną literą:

– P.S. Na zakończenie dodam, że jako Twój zawistny cień i wór, który, jak zawsze powtarzałeś, dźwigałeś przez lata, też popełniam autobiografię, w której opisuję choroby, z którymi przez lata przyszło mi się zmagać. Przykro mi, ale jestem zmuszony Cię poinformować, że mimo całej mojej do Ciebie ogromnej słabości, sympatii i sentymentu, nie znajdziesz się w niej pod literą „W”, ani nawet pod „CH” – zakończył dziennikarz.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polska gwiazda zapadnie się pod ziemię. Wojewódzki ujawnił jej wstydliwą tajemnicę
  2. Katarzyna Dowbor ujawniła testament. Fani nie tego się spodziewali
  3. Dwóch Polaków brutalnie zgwałciło i skatowało znanego muzyka. Cały świat nie może w to uwierzyć
  4. Znaki zodiaku, które są największymi kłamczuchami. Cała prawda
  5. Niesamowite! Psiak adoptował wyjątkowe i nietypowe zwierzątko

Córka Kaczyńskiej pokazała, jak żyje. Internauci zachwyceni!

ŹRÓDŁOpudelek.pl

Student dziennikarstwa, pasjonat historii, wielki miłośnik pizzy hawajskiej.