Polska gwiazda zapadnie się pod ziemię. Wojewódzki ujawnił jej wstydliwą tajemnicę

Polska gwiazda zapadnie się pod ziemię. Wojewódzki ujawnił jej wstydliwą tajemnicę

Kuba Wojewódzki czyli Król TVN właśnie wydał swoją biografię. Wiele osób czekało na tę książkę, ponieważ zawierać ona będzie wiele tajemnic świata gwiazd i celebrytów. Dziennikarz bez ceregieli opowiada o swoich niektórych kolegach. Jeden z nich zapadnie się pod ziemie, ujawnił jego wstydliwe tajemnice.

Kuba Wojewódzki ostatnio wydał długo wyczekiwaną pozycje, nie tylko dla jego fanów, ale dla każdego, kto choć trochę interesuje się życiem gwiazd w Polsce. Król TVN chyba wie najlepiej, jak wygląda ten świat i bez ceregieli go opisuje. Dostać może się każdemu, kogo zna. Na tapetę wziął swojego dawnego kolegę. Dziennikarz postanowił wyjawić tajemnice dotyczące jego relacji z innym kolegą z zawodu. Przez wiele lat współpracowali, aż ich drogi się rozeszły. Michał Figurski ma wiele wstydliwych chwil w swoim życiu i teraz wyszły na światło dzienne. Wojewódzki wyjawia, jak wyglądało jego życie w małżeństwie z Odetą Moro. Ten zapewne wolałby jednak, by zostały jedynie w jego pamięci.

Kuba Wojewódzki ujawnił tajemnice kolegi

- Michał Figurski zjawił się w moim życiu niespodziewanie. Nasze wspólne losy przypominają tory kolejowe po trzęsieniu ziemi. Serdecznie się zaprzyjaźniliśmy, by po kilku latach serdecznie się na sobie zawieść. Przywołam tu przykład naszego wypadu do Chicago. Michał jeszcze zanim skrzydlata maszyna sięgnęła granic, już bałamucił jakąś emigrantkę co zaowocowało wspólnymi wypadami do wychodka na papierosa. Później swój celownik wykierował w kierunku słynnej wówczas aktorki z serialu „Na dobre i na złe” zakończone ustrzeleniem. Nie było w tym specjalnej logiki, bo był już wówczas szczęśliwie żonaty, a szukanie w jego życiu logiki to jak szukanie kukułek w „Locie nad kukułczym gniazdem” - napisał Wojewódzki. Wojewódzki słynie z tego, że mówi oraz pisze to, co myśli. W przypadku Figurskiego jest szczery wręcz do bólu. Napisał, że jego dawny kolega nie jest zbyt oczytany, oraz że ma bardzo trudny charakter do współpracy. - Figur to znakomity materiał na kumpla albo gitarzystę zespołu punkowego: otwarty, pozytywny, życzliwy, lubił wypić jak anestezjolog – do utraty przytomności. Trochę moim zdaniem za mało czytał, ale może wszystko, co ważne, zdążył wyczytać przed zawarciem ze mną znajomości. Pamiętam, jak kiedyś odwiedziłem go w chacie, w której w największym pokoju stał stół bilardowy, a na półce z książkami stała tylko jedna książka - napisał celebryta.

Kuba Wojewódzki o zazdrości Figurskiego

Wojewódzki wyjawia także, że jego partner był strasznie zazdrosny o pozycje Króla TVN. Nie mógł zaakceptować tego, iż to on był liderem w tym duecie i to dzięki niemu jego kariera nabrała tempa: - Michał ma też, prawie jak każdy z nas w swojej mózgoczaszce, małą piwniczkę do przechowywania rzeczy niewygodnych. Małości, zawiści i niezdrowej rywalizacji. Michał miał problem z byciem drugim, tym drugim od Wojewódzkiego. To było najgłupsze w jego karierze, że zaczął się ścigać i to nie wiadomo czy ze mną, czy z przyrostem naturalnym własnych problemów. Nie potrafił sobie wybaczyć, że nie jest liderem w tym duecie. Pod koniec współpracy byliśmy w takich stosunkach jak Mick Jagger i Keith Richards. Ten sam zespół, występ, ale inna garderoba, także mentalnie - napisał dalej w książce Wojewódzki.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Puenta, która boli

Cały temat kończy w bardzo dosadny sposób, ale jakże oczywisty dla gwiazdy. Postać Figurskiego puentuje w ostrych słowach. - Michał swoje życie prywatne spierdolił koncertowo, a dziś robi to samo z życiem zawodowym – napisał dziennikarz. Nie wiadomo czy Figurski przeczytał już książkę, zważywszy, że według Kuby niewiele czyta. Być może odniesie się do tego, co napisał Wojewódzki, na reakcje trzeba poczekać. Jedno jest pewne - Król TVN wyjawił wiele wstydliwych sekretów Figurskiego.  1. Anna Mucha nie wytrzymała! Zdradziła, jakim kochankiem jest król TVN
  2. Obrzydliwy atak na Cezarego Pazurę. „Potrącił kobietę, zmarła na miejscu!”
  3. Najseksowniejsza sukienka w Polsce? Julia Wieniawa ubrała się tak, że była jej chłopaka prawie zeszła na atak serca
  4. Czy pies ma poczucie winy? Mit czy prawda? Odpowiadamy
  5. Znaki zodiaku kobiet, które są cudownymi partnerkami
Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu